bugün

iz bırakır doğru. ama o bölgeden kaş çıkmıyor iddiaları yalandır efendim. çokça çıkıyor hatta.

kaş düşmesi de olmuyor uydurmayın totonuzdan.
yaptırmayı düşündüğüm piercing çeşididir. korkuyorum ama, çok acıtır mı acaba.yok iz kalırmış, yok kaş düşermiş hiç sorun etmediğimdir. yeterki deldirirken acımasın.
kadın da çekici duran ama erkekte pek erkeksi durmayan takıdır.

nedense piercing takan erkekler kadınımsı duruyor.
çıkarıldığın da izi hiç bir zaman geçmeyecek olandır.
Şu sıralar pek merak saldığım dehşet görünen şey. Yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünüyorum. Yardım edecek biri olaydı iyiydi.
Her zaman istediğim ama meslek gereği asla yaptıramayacağımdır.
Çoğunlukla dudağa takılmak istenen sonra vazgeçilip kaşa takılan piercingtir.
geçende bir arkadaşımın kankası takmış benim kardeş de piercing'i görünce sormuş : "Kaşına neden çivi taktın" demiş, yarılmama sebep olmuştur...
Bir süre sonra kaş düşüklüğüne sebebiyet verir.
daha çok oğlan ve oğlancıklara yakışmaktadır.
Deldirdigimden beri en ufak aci hissetmedigim piercing turu.
inanin kulak deldirdiginizde caniniz daha cok yanar. *
Deldirdikten sonra yapmaniz gereken tek sey ilk dusa girerken suya dayanikli bir yara bandi kullanarak daha az su degmesini engellemek ve bol bol terramycin goz merhemi kullanmak ve de tabi ki temiz bir yere deldirmek.
Deldirdikten itibaren en az 3 hafta sureyle (ya da dort diyeyim, iyilesene kadar iste) kesinlikle piercingi degistirmeyin. Sonrasinda ise biokadin veya baska bir dezenfektan kullanarak iyice dezenfekte ederek degistirin.
Bir de bayansaniz sacinizi tararken yarabandi kullanin.
mumkunse kuafore giderken de yaninizdan yara bandi eksik etmeyin.
En onemlisinden not: sagliginiz icin parayi kismayin. saglam bir sey istiyorsaniz kaliteli bir yerde kaliteli malzemelerle yaptirin. celikle falan ugrasmayin titanyum en iyisi.
son olarak da izmir kucukpark ve istanbul kadikoy/modada oneri isterseniz veya sorunuz olursa buradayim.
yaptırdıktan sonra takmadığın zaman yokluğunu fazlasıyla hissettiren, çok çabuk bağlanılan piercing türü. çok güzel durur bir süre sonra da sizinle bir bütün haline gelir.
Modası geçti amk.
Hiç Bir zaman Halhal ile birleştirilemeyecek olan aksesuar..
Yaptıranların canı çok acıyormuş gibi geliyor ya da çekesim geliyor. Klasik bir türk insanıyım resmen.
Piercingi olanlara sorulması gereken en esas soruları biliyorum bir kere.
-acımıyor mu bu?
-çıkarabiliyor musun?
-ehe acıdı mı?

Yakışana güzel.
sifona yolladığım, bok olmayan ama son zamanlarda bok gibi duran . artık o kadar sıkılmıştım ki çıkardım, koydum masanın üstüne. sürekli görmekten sıkıldığım insan ve nesnelere karşı hep agresif davrandığım için bir hışımla klozete götürdüm ve önce üstüne işedim. yağmurlu bir gecede, gök ağlıyordu sifon gürüldüyordu. tuvalette bir mathem havası hakimdi. sana el fatiha okumayacam, canın cehenneme, baymıştın. tıpkı kezban bir sevgilinin tribi gibi artık usandırmıştın geri zekalı.
erkeklere en yakışan piercing çeşididir, bayıldığımdır.

erkek olmasam da kendimde de en istediğim piercing çeşididir.
Dudaktan sonra bi cesaret yaptığımdır evet arkadaşlar kendim deldim hiçbir acısı sızısı yoktur eğer istiyorsanız kimsenin ne dediğini düşünmeden yaptırınız.
bazı hatunlarda aşırı tatlı duran takı.
yaptırmayı uzun zamandır düşündüğüm piercingtir. sanırım bi an bile deli cesareti gelecek ve yaptıracağım. kızlara yakışmıyor erkeksi demelerine de katılmıyorum fergie'ye haddinden fazla yakışıyor.
Kaşları döküyo deyolla.
sadece ülkemizin güneyinde kalan kaş'ta üretimi yapılan, dünya rezervlerinin %100'üne sahip olduğumuz piercing türü.
Erasmusa bir gideyim, bacağımı bile deldiricem ulan.
Dil varken gereksiz, sacma ve hani biraz sey olan piercingdir.
Sol kaşımda bir adet bulunan. Güzel duran bir şey.