bugün

niye aldatiliyor anlamadım gitti .at gibi karı .
erkek her yerde erkek. o yüzden aldatılıyor.
Dayanılmayacak karıslerı, hiç bir şeyi begenmemesı, dağları ben yarattım havalarında olduğunu duymuştum. Sanırım buda ispatı.
Bazen seksi, bazen sevimli, bazen de çirkin değişik bir tılsımı var.
görsel
Bembeyaz teni, simsiyah Saçları ve güzel memeleriyle insanı kendine aşık eden şarkıcıdır.
2015 yılında 135 milyon dolar kazanıp dünyanın en çok para kazanan müzisyeni olmuştur.
Twitter'da en çok takip edilen kişiymiş. Twitter'ın takipçi ortalamasının 3'te 1'i kendi himayesi altında.

http://www.ntv.com.tr/gal..._w/5PO5YAwfw0O97kI_63vkig
makyajlı makyajsız farketmez oral yapılası kadındır.
ilk iki albümündeki single'larıyla pop müziğini koruyan, fakat son albümüyle tıpkı lady gaga'nın artpop dönemindeki vasatlığı göstermiş kadın.
Şarkıcıdır.

Roar adlı parçasından nefret ederim, ama unconditionally gayet güzel.

O fotoğraflarda beni pek etkilemedi açık konuşayım.
şarkı söyleme yeteneği sıfır olan, benim için sadece yürüyen bir çift meme olan insandır.
çok sempatiktir.
4 senenin sonunda yeni bir albümle gelmiştir.
Çok şükür.
bayan göğüs.
ders calisacak ike akla gelmesi ile solugu yatakta aldiran hatun oldu mu simdi bu neyse ben kacar hemen bi katy reyizi stalklayim.
"The Smurfs" (Şirinler) filminin yapımcıları, Şirine'yi seslendiren Katy Perry'i gerçekte kim olduğunu bilmeden işe almışlar. Daha önce yapılmış mülakatlardan yalnızca sesleri dinleyip karakterle uyumuna baktıkları bir test yapan yapımcıların en beğendikleri ses, kim olduğunu bilmedikleri Katy Perry'nin sesi olmuş.
Ayaklarının çok seksi olduğunu düşündüğüm kadın.
abd başkanlık seçimlerinde halkı oy kullanmaya teşvik etmek için yapılan kampanyada soyunmuş. ayrıca kampanyanın fikri de kendine aitmiş diyollar.

https://twitter.com/Medya...status/782211487729328129
yalnız polis ablamız katy'nin popoyu fena kesiyor.

güzel bir kadın.
Geçen bir iki yıl içerisinde keşfettiğim ve nasıl daha erken keşfetmem dediğim taş hatundur.
teşhirci ve seksi bir bayandır.
seksapalitenin hammaddesidir.
Her daim ben illüminatidenim diye bağıran şarkıcımsı.
mavi gozleriyle insani kendine asik ettiren her ozelligiyle kusursuz bir kadin.