bugün

benli kadındır, ayrıca albenilidir de.
allah herkese bu kadar güzel bi hatun nasip etsin lan. 20 yaşındaymış mnskym. *
etrafta dönen vücut ölçüleri * yalan olan hatun. kimse bana o göğüslerin ve belin o ölçülerde olduğunu anlatmaya çalışmasın.
ellerimle ölçtüğüm vücut ölçülerinin internette dolaşandakilerle alakası olmayan hatundur.
introyu çeken kameraman olmak için tüm paramı verirdim. sütyenden sonra tuvalete koştum amk.
"bu adem ile havva'dan geldiyse yıldız tilbe nereden geldi" sorusunu sordurup islamiyetin adem baba havva ana inanışını çürüten gerçek. zaten böyle saçma bir gerzekliğe kim inanır?

yıl olmuş 2012 hala adem ile havva'ya inanan tipler var amk. ulan madem allah o kadar kusursuz insanlar yaratıyordu, ilk insanların hali ne lan. azıcık düşünün la, iman etmek kolay.
Bi miranda kerr kadar olamaz kesinlikle ve doğal değildir gögüslerinin silikon oldugunu her brazzers izleyicisi anlar.
Güzel kadınlar için genelde kullandığım/kullanılan bir terim var.

(bkz: bu kadın sıçıyor olamaz)
youtube daki videolarını izledikten sonra sahilde havuz kenarında kendini güzel seksi zanneden kısa kuru kara kevaşeleri gördüğümde suratının ortasına ''this is sparta'' tekmesi atmak istiyorum. böyle etkiler yapıyor.
memesi var.
abartıldığı kadar yoktur. sadece balık etli olduğu için yurdum abazaları tarafından abartılıyor. ağzının üstünde ben var çakma marilyn monroe. memeleri falan kafam kadar anladık. ama victoria secret bu karıya en uygun cevabı vermiştir. ucuz sarışınlarla çalışmıyoruz tarzında bir şeyler demişti sanırsam. haa verirse havada karada girişirim melek gibi hatun orası ayrı.
memesi dışında bir şeyi yok.
dougie yaptığı videosu hoştu, sempatikti aynı zamanda seksiydi. bir de bir hamburger reklamı mı ne vardı orada da hakkını yememek lazım!
bikeresinde podyumdayken taktığı bantlar çok belirgindi ve bunun içinde çok eleştirilmişti.
tek kelime; meme.
açık tenli olmasına rağmen sürekli güneşlenen, bronzlaşmaya çalışan hatun. bu gidişle her yanını güneş lekeleri kaplayacak. zaten çok sayıda beni var.
(bkz: beyaz tenli olmanın dezavantajları)
hadi kızlar neyse de erkeklerin neden bokladığı bir türlü anlaşılamayan kadındır. güzeldir.
yastık gibi föğüsleri vardır. uyurum üstünde lan.

edit: yengeniz edit verdirtti.
bana hic cekici gelmeyen model. (bkz: bir alex degil)
bu kadını beğenmeyen erkek gizli falan değil aleni gaydir. evet.
at gibidir.of..
yere değdirmem.
hayellerin kadınıdır.
(bkz: seni kimler aldı kimler öpüyor seni)
sinir bozacak kadar güzel...

http://kagitbebekler.blog...pton_20.html#.T-3E4rWdAWM
şahane bi kadın. bunu görüp evrim teorisini savunabilecek zekada bi sığır varsa derhal beynini aldırsın. işe yaramıyor çünkü. bari boşa ağırlık yapmasın. evet.