bugün

yılmaz vuralı teknik direktör yapıp yine küme düşmeleriyle sonuçlanabilecek durumdur. aman diyeyim.
metin diyadin i ve oyuncularını kutlamımızı gerektirecek durum.

hoşgeldiniz tekrar.
yanılmıyorsam ikinci defa gerçekleşmiş durumdur.

edit: futboldan bihaber olduğumu yine ifşaa ettim. bir yazar arkadaşımız uyardı. 5 yılda 3. defa çıkıyormuş.
insanı hayattan soğutan nedendir. ilk 10 hafta yenilir hocası gider yılvaz vural gelir gene küme düşer bu kadar basit bir takımın lige çıkması üzüyor adamı.
iyi işler yapabilmesi için bir fırsattı tabi asansör olmaktan vazgeçtilerse. şaka bir yana şu an takımın başında turgay ciner yönetim kurulunda ihsan kalkavan, mübariz mansimov gibi isimler var. büyük takımlar için büyük tehdit oluşturacak bir durum.
barbaros barut denen almancı sayesinde olmuştur. maçı bırakıp hakemin annesinin namusuna göz diktiği gibi yedi kırmızıyı. mükemmel mücadele de etsek 10 kişi takım ve at gibi koşan oyuncuların direnci son dakikalarda çözüldü ve artık galatasaray, deplasmana karşı mahalleye gidecek.
lige yerli m city çıktığının habercisidir. Asansör falan eskide kaldı zengin yöneticileri var bu yıl iyi transfer yaparlar. Bak görürsünüz seneye ilk 10'un içinde olacak bu takım.
yerli manchester city olacak zannedenler hayal görüyor. daha çok sam Allardyce'lı bolton wanderers gibi olacaktır.
yönetiminde bir çok iş adamı ve armatörlerin olduğu futbol takımının süper lige çıkmasıdır. daha önceki sezonlarda süper lige bir düşüp bir çıkan grafik çizen takım; bu sezon yöneticilerinin sayesinde dahada kalıcı olacak ve zirveyi zorlayacaktır. en azından ilk 10'da tutunabilir.
türkiye'nin sayılı zenginleri tarafından alınan kasımpaşa'nın, yerinde transferlerle güzel bir takım izlememize neden olacak olayıdır.
tamda "ya bir istanbul takımı daha olmasın, adana çıksın" dedim. adana golü yedi.
kasımpasa cıkmayakta kim cıkacak bu ülkede sizce ?
lige bi asansör daha yapılmasıdır. biz bunlardan bıktık onlar bu işten bıkmadı. seneye inşallah düşerler. hiç haz etmem bu takımdan.