bugün

neden hep erkekler suclu , kız kötüdür kız siz o aslan parcasını 3 votkodan sonra gördünüz mü?
(bkz: aşık erkek)
belki çok dertlidir üstüne gitmeyin bence!
daha önemli şeylerle uğraşan adamdır. adamdır işte daha ne.
adam kördür yada kız o kadar güzel değildir . he bir de votka içme oranı da etken olabilir .
çoğu zaman tavlama taktiğidir. eğer sizden başka bir çok erkek mevcutsa ortamda çoğunun odaklanacağını bilirsiniz, bir farkınız olması için değişik davranırsınız. kızda herkes gözü dikmişken bu niye bakmıyor diye düşünebilir. genelde başarılı bir yoldur. (bkz: buda bir taktik)
ÇOK YAKIŞIKLIYSA BiRiLERiNE BAKMAK YERiNE KENDiSiNE BAKILSIN iSTiYORDA OLABiLiR.
abazan değildir. Adamdır adam.
dünyanın hep o güzel kız etrafında dönmesini istemiyordur ya da ne bileyim herkes onu seviyor ya güya bunu birinin ona hissettirmesi gerekiyor ve bunu da işte bu en asil duygunun insanı gerçekleştiriyor...

(bkz: başlıkta kendi kılcaldamarlarında akmak)
kızlar için en iyi sevgilisi modelidir.
not: ben bakarım.
cehennemlik erkektir.
(bkz: güzele bakmak sevaptır)
akıllı erkektir.
utangaçtır.. gerçi ben erkek olupta ,utangaç bir bünyeye sahip olanına rastlamadım bugüne kadar..
elin sidiklisi'nin götünü kaldırmak istemeyen erkektir.
şöyle böyledir.
ben nerdeyim sen nerdesin kafasını yaşayan erkektir.
gurur yapan erkektir çoğu zaman.
elini tuttuğu kızdan tırsan erkektir.
bakmadığı o güzel kızı deli eden erkektir.
erkekliği şaibelidir. hakkında seks kasedi çıkmayan siyasetçilerde olduğu gibi.
utangaç bir erkektir, karşıdan gelen kızla göz göze gelmeye korkar, yanlış anlaşılırım diye korkar, ters birşey söyler diye korkar vb...
yanında daha güzel bir kız vardır.
daha önce karşıdan yaklaşmış çoğu güzel kızın kendisini umursamadığını fark etmiş erkektir. oyunu kurallarıyla oynamaya başlamıştır.
ondan daha güzel bi kızın yanına giden erkekte olabilir.
kızdaki özgüveni kısa bir süre de olsa yerle bir edecek erkektir.