bugün

Sinsi olmaması ve kendini en doğru şekilde ifade edebilmesi.
Dürüstlük ve insanlık.
Benim ikilemem çelişiyor insan degilse dürüst olunca karakter ortaya çıkıyor o da benim isime geliyor.
Gercek olmasi. Yapayliktan uzak yani.
ortalama bir güzellik yeter fazlasina gerek yok. yeter ki aklı başında, nazı, kavgası kararında olsun.
Zeki olması, algısının yüksek olması önemli bir de ortalama bir güzellikte oldu mu temem.
zeka, sevgi, saygı ve eğlenceli bir karakteri olması. onunla saçmalayamadıktan ve yanında tamamen doğal olamadıktan sonra ne sevgili ne de arkadaş olarak uzak olsun.
Güzel bir göt, ince bel, sarkık olmayan beyaz bi meme, beyaz ten, pembe meme ucu, 168 boy, 60 kilo, küçük minnak ayak.
kaslı bacaklar. gerisi boş.
Güzellik + kafa dengi olması.
Galatasaraylı olmasıdır, her derbi öncesi iddaaya girip kazanmak güzel bi duygu olurdu. Evet.
Güler yüzlü olması. Bir ömür boyunca karşımda somurtan bi tip görmek istemem.
Yeri geldiğinde sıkıntıların içinden elimden çekip götüren, yeri geldiğinde beraber ellerimizi semaya açıp dua ettiğimiz, yeri geldiğinde anlayış gösteren, yeri geldiğinde sıkıca sarılan ve her zaman sevmeyi bilen bir karakter...
karsi cins olmasi.
zeki olmasina gerek yok guzel olsun zayif olsun beni mutlu etsin yeter zekayi boşverin aptalda olmasinda normal iyidir ya.
samimiyet.
lolüme karışmasın yeter.
Bir cok ozellik var. Bir ozellik ile olacak is degil onlar.
hayırlısını arıyorum.
Sozlugun citasi -ne yalan soyliyim- beni gururlandirdi.

Ben karsi cinste meme arıyorum abi.

Meme.
1.55 altı boy. vücut kitle endeksi 25 ile 30 arası. tabuları kırmaktan zevk alan, özgür bir ruha sahip olması.
nerede ne yapması gerektiğini bilmesi...
görsel
görsel
(Bkz: Olması) yazmayın lütfen. Bayatladı
hazırcevap olması.