bugün

yeni klip çekilmiş mor ve ötesi'nin şarkısıdır.
girişine gıcık olduğum için pas geçmeye çalıştıgım fakat sözlerine bakınca yine insanı nakavt eden güzel çalışma.

-kaza raporu okur gibiyim kendime bakarken...

sana bunu ne yazdırdı bilmiyorum, ama tüylerim ürperiyor...
bu da herşeyi açıklamaya yetiyor zaten.
sözlüğü forum sitesi olarak gören, bununla birlikte istediği halka istediği gibi küfür edip hiçbir tepki almayacağını zanneden bir yazar bozuntusuna kendi anlayacağı dilden terbiyesini vermiş, maalesef bu sırada kendiside çaylak yazar konumuna düşürülmüştür.

yanlış hatırlamıyorsam bunlar yeşil ot zamanı yaşanmış hadiselerdir.

neyse efendim, çaylaklıktan gün itibarı ile çıkarılmış bulunmakta olup, sözlüğe erişim hakkını tekrar elde etmiştir.
(#13369583) inci sözlük gazabına uğramış kişidir.
--spoiler--
kaza raporu okur gibiyim
kendime bakarken
--spoiler--

şeklindeki sözleriyle an itibariyle iç dünyama gönderme yapan mor ve ötesi harikası.
Türkiye'de başörtüsü diye bir sorunun hiç varolmadığını söyleyen marslı.
(#13429096) okuduğunu anlamayan yazar. başka lafım yok! *
(bkz: o 24 aileden biri olmak/#13447491)

çukurca'da siperdeyken entry giren yazar. ya da poposunu dayayacak bir koltuğu yok.
algıda sıçıcılık gibi illet bir hastalığa yakalanmış 8. nesil biçare yazar.

(bkz: jackmesrine/#13448112)
Nedense entrileri birilerine dokun(dur)muş yazar.
--spoiler--
çukurca'da siperdeyken entry giren yazar. ya da poposunu dayayacak bir koltuğu yok.
--spoiler--

çukurca' da siperdeyken entry' girmemiştir.

lakin çukurca' şehit olan askerin yakınları ile görüşme imkanı olmuştur bulunduğu şehirde bugün.

kısacası mevzu hakkında entry' girebilmesi için çukurca' da olması gerekliliği olmadığının farkındadır.

gece gece neye kime hizmet ettiği belli olmayan godoş ile uğraşmıştır. yazıktır günahtır.
her uçakta ve uludağ sözlükte olandır.
"kuş sesleri"nin güzelleştirdiği mor ve ötesi şarkısı.
beni paranoyak yapmaya çalıştığı için psikolojik baskıyla geri püskürtmeye çalıştığım yazar. gugli gugli.
çabucak yardımıma yetişmiş yardımsever yazar.
yeni yılda sağlık , mutluluk ,huzur ve başarı dileklerimi sunduğum uludağ sözlük yazarıdır.
şu anda çaylak statüsüne gerilemiş arkadaşımızdır, severim keratayı.
on üçüncü kattan atlamış, zaten görenler uçak gibiydi diyorlar.
ellerini iki yana açmış, kanatlı gibiymiş.
düştüğünde parçalanmış bedeninin orta yerinde, giydiği tulumun cebinden bir kara kutu çıkmış.
kara kutuya "düşüş nedeni" diye şu notu yazmış:
"pervaneme kuş girdi çıkaramadım!''
50 sinde bekar olan hanım ablalar için ideal bir belirtili sıfattır bu. acaba
daha önceleri uçağın kanat kısmında yer alırken, şimdilerde kuyruk kısmında yer alan turuncu kutudur.
(bkz: #14166395)

sanıldığının aksine zekidir efenim.
(#14192767) nolu entrysiyle güldürmüştür. inci sözlüğü anımsattı birden bana lakin kendisiyle irtibat kurdum, hiç alakası yokmuş orayla, bi iki defa tıklamış.
kara kutu benim beynim... Icinden ne cikacagi belli olmayan surekli calisip, dusunen... Ne yapacagi belli olmayan, her an aktif bir kutu. Uzaklasmak istersin uzak kalinca ihitiyac duyarsin. Insanoglu iste, elinde olur 'neden dusunuyorum bu kadar?' dersin bir yandan da insanlarin dusuncelerine ihtiyac duyarsin. Ne istedigi belli olmayan ac bir kutudur. ancak yoklugunun dusunulmesi mumkun degildir.
(#14328709) entry sine çok içten katıldığım yazardır.
(#14399133) nolu entrysi ile ayar vermiş olan yazardır.
(#14490331) cuk oturmuş derler hani..