bugün

allahına kadar yobazdır.
edit: kankulinin silindiğini söylemişlerdi. demek buralarda bir yerlerde, eksilendiğime göre...
silinmiş sonunda. geri dönüşü olmaz inşallah.
tarzı beğenilmediği için nihayet anlamında ki entrym az önce silinmiş. neyse sorun değil, silik yazar. bakalım ne zaman hangi nick altında geri dönecek.

panpalarım,
arkilerim,
qanqalarım,

benzeri girişli entryler görürsek bilin ki geri dönmüştür.
5 aralık 2011 tarihi itibariyle, son uçurulan yazarlar listesinde en altta, üstü çizilmiş olan kelime.
neden böyle silik olma yolunda acele ettiğini merak ettiğim yazardır.

keşke 7 aralık 2011 galataray fenerbahçe maçı na kadar sabredip öyle silinseydin dermişim. şike davası sonuçlanana kadar derdim ama o zaman eşeğin şeyine su kaçırmış oluruz.
onu yazdıklarıyla sindiremeyen kankulileri, silindiğine sevinmiştir.

Şaka lan şaka. iyi oldu gittiği. Bir daha gelmez inşallah. Ama keşke 7 aralık'tan sonra gitseydi de, derbi maçı sonrası göt oluşunu görseydik.
atatürk e hakaret etmeyi alışkanlık haline getirmiş insan.

sonunda silinmiştir, hak yerini bulmuştur.
galatasaraylı kankulim. ama ne olur şu kankulim olayını kaldır qanqa, yalvarıyoh arhadaşlarla beraber.
vasat olduğu düşünülen yüzlerce yazardan sadece birisi.
basit ve etkileyici yazıları ile çıkarıp masaya vuran yazar.
tebrik edilesi...
çok ince nokta kadar olan bir sinek dir
(bkz: kankemon)
nickaltına ''ak partili asalak'' yazdıktan sonra gidip beni moderatöre şikayet eden yazar. olsun lan, ağlama.
insanın aklına direkt olarak ninni getiren nick.

kankuli kankuli kastana
danalar girmiş bostana
kov bostancı danayı
yemesin lahanayı

ee ee eh
ee ee eh
namazda mal gibi dikilen bir insandır. ayrıca günde 5 kez arapça ses dinleyip rahatsız olmaz da yılda bir kez siren sesi ile rahatsız olur.
patlak lastiği andıran yazar.

ayrıca insanları yaftalayan, iftiralar atan ve müslüman olduğunu idda eden yazar.

(bkz: bir aleviye ben alevileri sevmiyorum demek/#13401252)*
Bi aralar ağzıma dolanmış laf. Kanka'dan iyidir. Birde kankaleyte versiyonu vardır.
kendi halinde troll olarak geçinen şako yazarcık...
daha beğendiğim bir tane bile entryi olmayan yazar.
kendinin zeki olduğunu sanan neyse anladınız siz.
Kendisi büyük müslümandır. Muhtemelen günün 4 saatinde uyuyan, 5 saatinde ibadet ettiğini sanıyorken jimnastik yapan, 3 saat laiklikle ilgili kafasında kuran, 8 saat rte'nin ne büyük bi adam olduğundan bahseden, 4 saat de Atatürk'e sallayan boş beleş, defolu yazardır. Adını feriha koydum, dinle sevgili nasıl izlemeseniz bile varlığıyla canınızı sıkar işte öyle bir yazardır.
(#13585056) nolu entry'si ile bursalı biri tarafından tacize uğradığını hatta daha da vahim olayların yaşandığı hissini uyandıran yazar.
sözlüğün nihat doğan'ı.
spermm israfıı..
bunu sözlükte barındıranlarda hata.

(bkz: mavi ekran)
sözlükte gördüğüm en ergen, en beyin terk entrylerin sahibi kendisi. öyle ki artık entry'yi okuduğumda nicke bakmadan o olduğunu tahmin edebiliyorum.