bugün

neden sözlükte daha görünür ve anlamlı bir yer bulamadığını anlayamadığım ihtiyaç.

Zira

Ankara'da genç bir kanser hastamız için çok acil olarak negatif kan grubuna sahip trombosit ihtiyacı vardır. ilgilenebilecek arkadaşların 05059211970 nolu telefondan irtibata geçmesi rica olunur.
0rh+ kana ihtiyacı olanlar bana başvurabilirler.
Hacettepe üniversitesinde yatan, 1 yaşındaki ASYA bebek için 42 ünite herhangi bir gruptan kan ve trombosite ihtiyac vardır. Müraacat için Türkan Sazan adına bu numarayı arayın; 05554918545.
http://www.uludagsozluk.c...p?sa=uludagilan&il=ka
up up up.
arkadaşımın amcası için aynen yazdığını yazıyorum;

ACiL DURUM: Ankara Onkoloji Hastanesi nde yatmakta olan amcam için çok acil A rh negatif kana ihtiyacımız var. iletişim için eşi Berrin Kuşçu:0533 6847584

şimdiden sağ olun.
kan verebilen ve Ankara'da yaşayanlara duyurulur.
a rh - kan grubundaysanız, bir de ankara'daysanız, onkoloji'deki bir hastaya yardım ederseniz ne güzel olur.
ihtiyaç dahilinde bakılabilir; (bkz: sözlükçülerin kan grupları)
--spoiler--

ACiL DURUM: Ankara Onkoloji Hastanesi nde yatmakta olan amcam için çok acil A rh negatif kana ihtiyacımız var. iletişim için eşi Berrin Kuşçu:0533 6847584

şimdiden sağ olun.

--spoiler--
--spoiler--

şimdiden sağ olun.
--spoiler--
--spoiler--

acil durum: ankara onkoloji hastanesi nde yatmakta olan amcam için çok acil a rh negatif kana ihtiyacımız var. iletişim için eşi berrin kuşçu:0533 6847584

şimdiden sağ olun.
--spoiler--
a rh - kan grubundaysanız, bir de ankara'daysanız, onkoloji'deki bir hastaya yardım ederseniz süper olacak.
"Ankara Onkoloji Hastanesi' nde yatmakta olan amcam için A rh negatif kana ihtiyacımız var. Kan hafta boyunca verilebilir."
gönüllüler mesaj atarsa sevinirim.
up up up.
ankara'da olanlar için, a rh negatif kana ihtiyaç vardır. verebilecekler, mesaj atsınlar.
Twitter üzerinden Ankara kan gönüllüleri @ankarakan adında bir hesap oluşturmuşlar. iyi de yapmışlar.
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde verilmek üzere Fatmanur Yılmaz için 0 Rh (-)NEGATiF Trombosit ihtiyacı vardır. Aranacak kişi:0537 346 80 51 Ali 17.07.2013 17:26
Arkadaşımın babaannesinin kalp ameliyatı için AB Rh (+) kan arıyoruz. Cerrahpaşa - Emine Dana. irtibat için: 0545 772 12 03
bahçelievler medical park ta 17 yaşında lösemi yeğenim için acil 0 rh (+) kana ihtiyaç vardır.

erkek olması şarttır.

özellikle damarı açık belirgin olmalı.

trombosit alınacaktır.
arkadaşlar, istanbul gaziosmanpaşada avrupa şafak hastanesinde yatmakta olan ve durumu ağırlaşan bir hanımefendi için acil A rh (+) kan ihtiyacı vardır. bugün siz birinin hayatını kurtarın yarın bir başkası sizinkini ve yakınınızı kurtaracaktır emin olun. ne olur imkanı olan üşenmesin, kan görmekten/vermekten korkuyorum demesin. bir can söz konusu.

iletişim :
yıldıray bey: 0532 361 39 76
up up up.
(bkz: up up up)
bu tarz başlıkların reklamlar gibi sol frame in en üstüne sabitlenmesi çok mu zor bir teknolojidir?
Selam arkadaşlar,

Haseki'de yatmakta olan bir hasta için acil kan ihtiyacı bulunmaktadır.

AB(-)

iletişim: 0-539-446 60 46 Serkan Özkurt

Şimdiden teşekkürler.