bugün

'Bir ekmeği son lokmasına dek yemeyi Bir de ağız dolusu gülmeyi unutma hiçbir zaman.''

Adile Naşit
özlediğim eylemdir.
ortalama 14 kaloridir.
Mutsuzken mutsuzlugu saklamak icin,mutluyken de icten geldigi icin yapilan eylemdir.
hunharca gülmenin kibarcasıdır ığğagahağahah.
Abartmadan yapılırsa ne güzel eylemdir o ! Bol bol kahkaha atınız efendim.
en son ne zaman gerçekleştirdim bunu cidden bilmiyorum. her gün biraz daha mutsuzlaşıyorum galiba.

şöyle gözlerimden yaş gelene kadar gülmek, katılmak istiyorum ama duvar gibi buz gibi biri olup çıkmışım.
ömrü uzatır.
hiçbir sebep olmadan sık sık yapılırsa kişinin delirdiğine kanaat getirilmesine sebep olan eylem.
böyle bi' şey;
http://9gag.tv/p/aVnloJ/love-his-laugh?ref=fbl9

yarım saattir gülüyorum lan, o ne ?
insanın ömrünü uzatır.
görsel
Bazen içten gelen, bazen de laf olsun diye yapılan haykırmadır. insanı rahatlatır mı gerer mi pek bilinmez. Olmadık yerde yapılırsa gözler size döner, kaçacak yer ararsınız.
bir insan davranışı. yeni yapılan bir araştırmaya göre, kahkaha atan insanlarla bunu yapamayan insanların genlerinin belirli bölgelerinde farklılıklar tespit edilmiş. insanların nasıl ve ne şekilde güldüklerinin de bir genetik alt yapısı var.
konu hakkındaki araştırma:
http://evrimseltip.org/20...zi-suclamakta-haklisiniz/
bu eylemi yaparken herkesin odak noktasi olursun tabi bunu duyanlar iste..ilginc olan tarafi agzinizin cok dengesiz acilmasi ve sacma sapan hareket etmenizdir bunu aile buyklerinden saklamak oldukca guctur sirf bu yuzden dayak yedim ama pisman degilm
hafif meşreplerin iyi bildiği iştir.
Ömrü kısalttığı söylenir lakin güldüğümüz zaman birçok kasın uyumlu şekilde çalıştığı bilinir.
Anlık mutluluğun en üst mertebesi. Gözünden de yaş geliyorsa işte o zaman değme keyfine.
Kötü günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz şeydir.
Cogu zaman denk geliyo yolda falan nasıl herşeye böyle kahkaha atıyorlar anlamıyorum ben de haftada 1 2 kez anca oluyo.Atınca da bi 23 dakika falan sürüyor etkisi.
aceleye getiremezdim.
sürekli yaptığım eylem. ota boka gülesim geliyor. sessiz de gülemiyorum bildiğin bağıra bağıra. güzel şey.
Nadiren ayda max 5 kez nadir rastlanacak sevinç temsilidir.
bazen gerçekten gülmek gerekir vücud serotonin salgılamalı iyidir.
senin de düzgün bir haline denk gelemedik.
en son ormanda işiyordun.
Yaş aldıkça sayısı azalıyor ben bunu fark ettim.

önceki senelerde daha çok kahkaha atardım. Lisede filan kahkaha atmaktan hocalardan fena bakışlar geliyordu.
Şimdiyse sayılı, en son ne zaman çok komik bir şey oldu da içten bir kahkaha atarak güldüm hatırlamıyorum.