bugün

amcasını kaybetmiş yuzır.
başı sağolsun, tanrı sabır versin...
Sıra bize geliyor dede...

Sen iyi bak kendine.
başın sağolsun dede . allah , kalanlara uzun
ömür versin .
allah yolunu açık etsin. gözünüz aydın.
görsel
görsel

dedemizi arıyoruz.
mutlu günün çok olsun dede .
cümleten sağlıklı , hayırlı uzun bir ömür
dilerim .
görsel
görsel
Geçmişte çözüm sürecinde muhtemelen hdp ve barzani övüyordu. Şimdi de hüdapar övüyor. Neymiş hüdapar istemeyen pkk destekçisiymiş. Ulan profilime gir bi bak bakalım bunak bir tane pkk lehinde bir şey yazıyor mu ? Sen o mustafa varank'ın akrabası olmayı bir halt zannediyorsun belliki o yüzden bu kadar rahat şekilde insanları pkk'lı ilan edebiliyorsun.

Bakalım hüdapar tarafından da kandırıldık diyince hangi bahaneyi üreteceksiniz ? Şehit emniyet müdürü gaffar okkan'ın ahirette yüzüne nasıl bakacaksınız acaba ? Gerçi haramlar ve günahlar siz işlediğiniz müddetçe sorun değil sanırım gaffar okkan'ın kemiklerini sızlatmayı da sorun görmüyorsunuz.
aldığım duyumlara göre 3 gün oruç tutmamış yuzır.
61 x 3 = 183 gün kefareti var. vallahi kimse kusura bakmasın 183 gün oruç felan tutamam ben olsam.

ayrıca chp gelirse önümüzdeki yıl ramazanı yasaklayacakmış. hadi yine iyisin ihtiyar.
mahşerin dörtlüsü kudurtganların tayfasıdır, aynen devam kafakoparanus.
(#46269806) doğru demiş bak mesela bir tane adam bakara makara diyip kuran ile dalga geçti her cuma bir ayet sallıyorum dedi herifi yerel seçim zaferinden sonra elleri patlayana kadar alkışlayan kalabalıklar vardı yetmedi bir de büyükelçi yaptılar. Fransa'dan çin'e kadar araştırsan böyle bir şeye şahit olamazsın.
Allah bu kez bizim tarafımızda dede.

Bu seçimi kaybedeceksiniz, üzgünüm.

Olsun, önemli olan diğer taraftaki sınav. Çok üzülme olur mu? Yoksa ben de üzülürüm.
Osmanlı torunudur kendisi.
Görüşlerini tasvip etmesem de ellerinden öperim. Severim kendisini. Güzel adamdır.

Herkesi yaradandan ötürü sevmemiz gerek tasavvuf ehli dedemiz bilir bunu.
(bkz: kafakoparanus dede ye teessüf etmek).
Sağol kafa koparan, seninde baklava bayramın kutlu olsun.
Eskiden bu adama saygı duyuyordum, artık duymuyorum. Torun sahibi adam Sapık sapık entryler giriyor.

Yemin ediyorum ete kemiğe bürünmüş siyasal islam diye görünmüş. Karadenizli, dindar takılıyor, çakallık sapıklık.

He şimdi bana diyeceksiniz sen de giriyorsun. Giriyorum zaten amk. Ben daha yirmili yaşlardayım. Goygoy yapıyorum. Evli değilim çoluğum çocuğum yok. Dindarlık iddam da yok. Alemci neşeli delikanlıyım.

Tanım: anadolu irfanından, ferasetinden nasip bulamamış yuzır.
Cevabıyla yazdıklarımı harfi harfine doğrulamış olan zevat.
Nasıl yani dede indi bindi isleri, açıklar mısın biraz???
-Gel gel yaklaşşş.
-neredeseniz hocam.
-gel sesime gel.
-geldim hocam.
-sen tam bir hayvanssın.
-ayıp oluyor hocam.
Ahahahahahahahahah.
gayet relax hayatı adam gibi yaşamış ben gibi yaşadıklarını saklamayan realist biri. ne yani kendini bilmezlere yalan dolan mı yazsaydı adam yaptım diyor ? yaşıtlarınızla muhatap olun sert yazar ki yazmış zaten altından kalkamazsınız.
görsel
yavrum sende varsa konuş. babanınki anana lazım. ananı mahrum etme.
Hahahahaha.