bugün

spor yapması
diri vücutlu olması
enerjik olması
metacartin kullanması
güzel gülmesi.
çok küçük bir detay bile belli edebiliyor bazen. öyle okumak, üniversiteler bitirmek, mürekkep yalamak, giyim kuşam, tarz vs de kalite katmayabilir bir kadına, bir erkeğe, bir insana.

en küçük şeyde dahi yardım istemesi kalitesiz yapar kadını.

-şu sandalyeyi kaldırır mısın?

her boka yardım isteyen insan, ister kadın, ister erkek; kalitesizdir bence.

kaliteli insan zaten kendini belli miktarda geliştirir, bunun farkındadır ve kendi başına yapabileceği şeyler için yardım istemez.
Başkasının instagram hikayesini kendisininmiş gibi atmaması . Yapanların da zekasını sorguluyorum
Kaliteli kadın;
kıvırtmadan yürür,
Sağa sola bakmaz,
Cıvık cıvık konuşmaz
Tek kelime ile zeka.
Bence olaylara çok açılı bakması.
Güvenilir olması ve verdiği sözde durması.
Kıvrım kıvrım beyin..
bir yerindeki bu işaretten anlaşılandır.

görsel
ben olması.
yerden çöp toplaması. az ve öz konuşması. hakkı savunması.
kitap okuması, konuşması, boya badana yapmayışı, hitap şekli, hal ve tavırları, toplum içindeki davranışları. gidip gidip kezbanların bi taraflarını kaldırmasanız mutlu olacağız beyler.
zerafeti ve fiziki inceliği. kilolu kadınlar da güzel ama zayıf kadınlar bir başka. metacartin kullanıp sporunu yapmış bir kadın her şeye değer.
Kaliteli makyaj malzemesi..

Ne alırsan bir milyondan alanlar kötü duruyor..
Sinirli anında ağzından çıkan kelimeler terbiyesini, normal anında ağzından çıkan kelimeler de kalitesini belirler... Aslında bu her iki cins için de aynıdır. Giyimi, eğitimi, mesleği, vs. görecelidir; tek başına kalite ölçütü olamaz.
kumaşının (yerinin) iyi olması, yıkayınca çekmemesi, renklerinin çabuk solmaması.

bi de tarım bakanlığı değil, sağlık bakanlığından onaylı olması.
türbanlı olması yeterli konudur. evet..
Her koşul altında kendisi olabilmesi ve insanları olduğu gibi kabul edebilmesidir bence.

Bu sadece kadınlar için değil, her insan için geçerlidir benim gözümde.
kezmanlık, salakça davranmak ve folloş görünmek gibi kötü özelliklerden ırak olması.
- sırtını herhangi bir erkeğe dayamadan çalışması, ekonomik bağımsızlığını kazanması.
- dünyanın sadece kendi etrafında dönmediğinin Farkında olması.
- erkeğe lütfetmediğinin Farkında olması. Malum kimilerinin kaprislerinden, triplerinden, isteklerinden geçilmiyor.
Diksiyon.
islam düşmanı olması ve allah kitap tanımamasıdır.
Kısa etek giyip giymediği tabiki, meminto kısmı belli oluyorsa ve bacakları gözüküyorsa izmirlidir, uzak durulmalıdır.

Yoksa sizi en yakın duvara yapıştırıp azgın emellerini üstünüzde deneyebilir. Evet başıma geldi, kendimi kirlenmiş hissediyorum...
Dekoltenin dozunu kaçırmaması.

Arkadaşlar hem göğüs hem bacak hem sırt dekoltesi verince güzel veya seksi görünmüyorsunuz.
instagramda şeyma subaşı’yı takip etmemesi.