bugün

iki guven verici bakış . iki çift güzel kelime. acıcık şımarık tavırlar. tamamdır yani

+ sonuçta kanının elbiseside var çiceğide var ayakkabısıda var yani. o kdrda açıkda değildir.
içten bir sarılma.
ben hatuna bazen
- hatun seni ne kadar sevdiğimi bilsen kafayı üşütürsün diyorum
garibim sevinsinmi ,üzülsünmü kestiremiyor .
yarrak afedersin.
iyi çizilmiş bir resim olabilir, aksi takdirde "şişman çizmişsin", "burnum bu kadar büyük değil", "bu ben değilim, başkası mı var?" gibi durumlarla karşılaşılabilir.
para , daha çok para.
limitsiz kredi kartı.
Özellikle nakit olmasıı gerekiyor arkadaşlar.

Limitsiz kredi kartı diyenler oluyor falan işe yaramaz, o ekstre gelecek sonra ne gerek var neden aldın bu şeyleri, çantan yok ayaklabın yok mu aynısından almıştık ya geçen gün, bla bla... diye fakir fakir konuşacaksınız.
hiç bitmeyen listedir. erkek tarafından doyurulmuş kadın pek azdır. geçen yine demiştim; "her istediğini alın bir de kırmızısından ister" diye. istekleri bitmez. ağzınızdan çıkan her olumsuzluğunda ondan önce çıkan her olumluyu sıfırladığını söyleyebilirim.

misal:
+ aşkım şu ayakkabıyı istiyorum.
- bence gerek yok o ayakkabıya.
+ iyi tamam sen bana hiç ayakkabı alma.
- lan amını siktiğim 250 çift ayakkabı var evde koyacak yerimiz yok.

gibi.

tabi her kadının ergen dönemleri vardır duygusal davranıp "ay sevsin yeter ki" "benimle ilgilensin" "güzel söz söylesin" tarzından. bunlar o anki duygusallıkla söylenen şeyler. itimat etmeyiniz.
superluks karişik cerez , lavash dürüm , hoşbeş , dondurma , browni işe yariyor ben denedim.
Kredi kartı.

Edit: Özür dilerim. Limitsiz kredi kartı. ( Bayan yazarlar uyarınca düzeltmek zorunda kaldım. )
Sarılmak ama sımsıkı.
Erkekler unutur mu bilmem ama kadınlar barışsa da unutmaz. Perihan teyzeden zamanı geriye almasını isteyin bence. O an hiç yaşanmamış olsun.
Bir balya yeşil, Benjamin olanından.

Sadece gönlünü değil başka şeylerini de alırsın kıps.
içten olmak ya tamamen,kaypak olmamak.
Özür dilemeyi denediniz mi en içteninden dedirtir.
bir kadını anlamak ve istediğini vermek yeterlidir .
Gözlerinin içine bakarak gülümsemek. Samimiyet ve güven dolu sahiplenen adam bakışları ve insan yerine konulmak her kalbi tamir eder diye düşünüyorum.
Ancak ve ancak bir romantik maco bunu basarir kivrak zekasiyla.
Benimki midye seviyor.
Gerçekten bir bok yediyseniz; pişmanlığınızı dile getiren bir konuşma, olayı çözme, özür, bir de manen değerli bir hediye.
Haberi olmadan sırtina ziplamak cok hosuna gidecektir deneyin.
Diğerlerini bilmem ama ...sevdiğim; gözlerimin içine aşkla bak yeter.
içten bir sarılma..
nesneler farklı olsa da gönlü alan erkektir.