bugün

3. dünya savaşı çıkmak üzeredir.
Şu an enerji topluyorum birazdan ağzına sıçıcam demenin özetidir.
Bir kadın öyle "yok bir şey" der ki. Hiç olmadığı kadar hissedersiniz ağızdan çıkıp tüm bedeni saran ateşi.
"Simdi bisey yok diyorum ama az bi zaman gecsin duvardaki siluetini bile sikicem pic kurusu" demek istiyordur.
Kanim dondu serefsizim.
Fırtına öncesi sessizliktir. O şimşekler götünüzde patlayacaktır.
Aslında kesinlikle bir şeyin olduğunun göstergesidir. Zaten yok bir şey derkenki yüz ifadeleri fenadır.
Valla kendisi bilir. Ben açık sözlü kadını severim. Varsa söylesin yoksa konuşmaya gerek yok. Yok diyorsa yoktur. Kalkıp yok dedi diye birde ilgi mi gösterelim.
besmeleden korkan şeytan gibi korktuğum trip tamlaması.
Trip attığını gösterme şeklidir ve bir an önce gönlünün alınmasını bekliyordur..
Atar gibi atardır
tribin dibidir.
Aslında bir çok şeyin olduğunun belirtisidir. Kızmıştır, kıskanmiştır, kırılmıştır. Eğer böyle bir durumla karşı karşiya kalırsanız aslla peki diyip gitmeyin veya susmayin, sirinlik yapip kendinizi afftettirin.

Edit: Sucsuz olsaniz bile.
Eminim hiç bişey yoktur.
"Mutlaka bir şey vardır"ın en büyük ve en korkunç göstergesidir sonrasında kopacak fırtınadan korkun.
akabinde kesinlikle fazla üstelenmemesi gereken mevzudur. sordunuz yok bir şey dedi tekrar sordunuz gene yok bir şey derse kapatın mevzuyu kendiliğinden anlatmasını bekleyin. 3. defa sorarsanız ya ağzınıza kafa atarlar ya kafa atmaktan beter ederler.
Yok bir sey demiyeydi eyiydi.
Kesin bir sey vardir her an hazirlikli olmak gerektiren bir cevaptir.
güçsüz ve basit kadınların işidir.
kesinlikle bir şey vardır. hem de fazlasıyla.
ilgi bekliyordur,tekrar tekrar ve tekrar sormanızı,ilgilenmenizi istiyordur ve hatta sanırım fırtına öncesi sessizliktir.
Ses tonu önemli.
Yumuşak ise hallolur.
Hafif atar'lı ise susun.
Sert ise kaçmak en güzeli.
Gönlünü almanız gereken davranışları size belli etmesidir.
kanserlik bi durumdur. altindan kalkmak icin turlu turlu yontemler denenir. saatlerce papagan olmaktan farksizdir.