bugün

s*k*lm*d*k erkek bırakmazlardı.
Düşünmesi bile kötü olurdu.
erkeklerde muamele yapardı.69 pozisyonları daha atraksiyonlu geçerdi.
halamın bıyıkları olsa amcam olurdu.
kadınlara sorunca her önüme geleni sikerdim, erkeklere sorunca da genelde cevap orospu olurdum olur. fazla irdelememek gerek.
kilitorisi olurdu...
Alayımızı sikerdiler net.
Bazılarınki var. Yani traves ti lerinki. Hani anlarsınız.
komşu kavgalarını düşünmek bile istemiyorum...
(bkz: Baban kimdi bilemezdin şerefsiz)
Abi çok fena fillah bi soru olmuş. Cevap vermeye kalksan edep sınırlarını aştıracak..
(bkz: shemale)
(bkz: ne kadar salak salak sorular bunlar ya)
Daha adil, daha eşitlikçi 69'lar yaşanırdı. Tabi pipi değil, yarak olması lazım. Yazarken kıvırtmaya başladım.
sözlükteki gizli eşcinsellerin iştahını kabartmıştır.
Erkek olurlardı. Veya travesti.
çelik çomak oynarlardık şeyimizle.
yurt dışında iş ilanlarını aratmıştır şahsıma. bu ülkede duranın mk.
canı sıkkın olduğunda saçını tırnağını kesen bir tür olduğumuzu varsayarsak...
O zaman kadın olmazlardı. Öyle olanlar zaten var ama eşcinsel diye adlandırılıyor.

(bkz: tespitin amınakoymak)
Ergen ergen konuşan insanlar çok da şey etmemek lazım.
Değişen bir şey olmazdı s*k, g*t, meme olurdu bu sefer. Hatta iyice cinsel obje gözüyle bakılırdı kadına. "S*kini veriyo" "s*kini yalatıyo or*spu" "s*ki de muz gibiymiş hatunun vööööeh be!" olurdu.

Sik am'dan üstün değildir. Nasıl ilkel toplumlarsak artık, üstünlüğü cinselliğe göre belirliyoruz (!) Biz kızların tek sıkıntısı fiziki olarak güçsüz olmak. Fiziki olarak güçsüz olduktan sonra *m olmuş, s*k olmuş farkı yok.
Bizi skerlerdi. (zaten bu halleri ile bile skiyolar ameka.).
şu kızların anaları babaları veya yakın akrabaları şu videoyu izleyince neler düşünür acaba.

lan ben mi çok kıro yetişirildim bilmiyorum ama allah korusun bi akrabamı böyle bi videoda görsem sinirden ya kendimi sikerdim ya da...

yeni nesil kızlar erkeklere göre her anlamda çok vahim durumda.
Eril vs dişil
https://clyp.it/cksy5lso