bugün

var olan gerçektir. birde bize laf atarlar hııh. biz olmasak o çok tatmin ettiğiniz egolarınız bile örümcek bağlardı be.
yemekleri bile artık biz güzel yapıyoruz.

(bkz: erkek aşçılar)
bekara karı boşamak kolaydır..

sen hele bi evlen.. bak bakalım eski mahalle kabadayılığın kalıyormu ?

yürrrüüü... kılıbıksal potansiyel seni...
iki cins de birbirinin eksiklerini tamamlar.+ ve - kutuplar gibi.iki cins de birbirine muhtaç.
(bkz: Vibratör)
Kadın ve erkek tamamlayıcı unsurlar.

Bu algı neden oluşuyor?

Çünkü kadınlar üstünlüğü erkeklerin yaptığı şeyleri yapabilerek elde edeceklerini sanıyor. Halbuki kendi alanlarına yoğunlaşsalar alır yürürler. Senin ne işin var halterle falan ablacım? Kendine yazık ediyorsun.
Erkekler de kadınlara muhtactir.
Karşı cinsler birbirine muhtaç değil yardımcıdır.Bir adamın hayatında kadın olmadığı zaman o eksikliği nasıl hissediyorsa kadın içinde erkek böyledir.Hayatın zor veya kolay yürütülebilme durumu var.Bir muhtaçlık söz konusu değil.
Kadın insandır erkek insanoğlu ama yine de siz bilirsiniz.
Bir gerçek ama erkeklerin de kadınlara muhtaç olduğunu göz önünde bulundurduğumuz takdirde.
erkeğe bağımlı olarak yetişmiş, bakımsız ve kültürsüz anadolu karılarını bütün kadınlarla aynı kefeye koyan birinin beyanıdır. ilerici kadınlar değldir, sizi iç çomar kadınlarınız değişmediği sürece evet öyledir.
görsel
Bir erkek olarak saçma bulduğum beyan. Kadınlara aşık bir adamım. Dünyanın en güzel varlıkları bana göre. Ve bana göre biz onlara daha fazla muhtaç oluyoruz. Belli bir yaşa kadar annemize belli bir yaştan sonra sevdiğimiz kadına. Kadınsız bir dünya düşünün. Benim gözüme Walking dead teki gibi bir dünya geliyor. Allah muhafaza..
erkekler olmadan kadınlar aciz gibi bir şeydir. katıldığım önerme.
kadın da erkek de birbirlerine muhtaçtır. artı ve eksi gibi birbirlerini çekerler.
Her ikiside bir birine muhtaçtır.suyla ekmek gibi...
ne alaka ? hayatım düzene girsin,evde yemek pişsin diye kadına muhtaç olarak evlenmiyor mu erkekler ?
Erkek kadina kadin erkege muhtactir. Simdi kimse ustunluk arayisina girmesin afedersiniz duduklerim. Sinirliyim..
Yolda bir kadin bir erkege fiziksel olarak saldirmaz ama erkek kadina saldirir. Kadinin da erkegin fiziksel gucune ihtiyac duymasi da baska bir erkegin hayvanligindandir. Mal mal sevinmeyin yani bize muhtacsiniz diye. Bu kadinin degil erkegin ayibidir.
feminizmden anlamayan kadınların muhtaç olma durumudur.
bilinen gerçektir. erkek kendini korur ama kadın koruyamaz.
Bizde onlara muhtacız ama.
Bir kadının erkeğe olduğunu gibi bir erkeğin de kadına ihtiyacı vardır. Sevgiye, dostluğa herkesin ihtiyacı var. Saçma sapan düşünceleriniz ile kirletmeyin burayı. Arap forumlarına falan gidin mekanınız orası sizin.
artık kimse kimseye muhtaç değil. Yakında kadınlar işe gidip erkekler evde kalırsa şaşırmayın..
Kadinlar toplumda sosyal statu sahibi olmak icin erkeklere muhtactir. Ancak statuyu iplemeyen kadinlar vardir ve onlar baska bir turdur.
kimse kimseye muhtaç değil.