bugün

(bkz: yetki)
(bkz: kadınların ağızlarından çıkarılmaması gerekenler)
(bkz: klavye)

(bkz: türk erkeklerinin çok iğrenç olması)
(bkz: penis)*
(bkz: erkek familyası)
ümük. maazallah, sıkar mıkar.
(bkz: ayna)
ebatları hiç önemli değil, bit kadar ayna bile onları suurlarını kaybedinceye kadar karsısında tutmayı başarır.
(bkz: dünya) ele geçirirlerse yandık valla. gerçi ellerinde de siyasetti miyasetti gene ipler erkeklerde.
(bkz: türban)
(bkz: direksiyon).
elbette kredi kartınız. siz siz olun gaflette bulunup böyle bir aptallık yapmayın.
abazanları pek düşündürmeyecek şeydir.
(bkz: anket)
ev ekonomisi.
(bkz: liderlik)

editditdit: bağyanım amma tampon tarafları göğe doğru yükselince dayanamıyorum.
'sır' .
(bkz: konuşma fırsatı)
araba
motosiklet
bisiklet

tarafımca 3'ü de verilmiş geri dönüşü kötü olmuştur...
iplerin ucu. vermediginizde baskı altinda olmayı sevmediklerini söyleselerde verdiginizde de ilgilenmediginizi soyleyip cekip giderler.
-sevgilim nerdesin?
-neden soruyorsun sana hesap vermek zorunda miyim?

b*oku yediniz demektir. iki ihtimal var "evet" derseniz önce hosuna gitse bile baskı kurdugunuzu soyleyip terkedecek ya da "hayır, istedigin gibi takil" diyeceksiniz.
gunler gececek. nerdesin nereye gidiyorsun demediginiz için "benim ne yaptigim hic umurunda degil. ne yaptigimla, nereye gittigim, geldigimle hic ilgilenmiyorsun. benimle sadece cinsellk yasiyor gezip tozuyorsun. beni sahiplenmiyorsun dırdırdır.. ve gitti..
verdiği her ne olursa olsun geri alacak kapasitesi olmadığı aşikar erkekler tarafından uydurulmuş bir durumdur.zira kadınların üstünlüğünü herşekilde kabul edildiğinin ilanıdır.
(bkz: sigara) hiç yakışmıyor.
(bkz: malafat)
(bkz: kredi kartı)
(bkz: para)
(bkz: yetki)