bugün

sözlükten hatun kaldırmak olsa olsa gerek. başka ne için olucak .
Nasıl kaldıracağını bilmeyen tek cinsel hayatı 31 olan kişi.
(bkz: havadan sudan konuya girip seksten çıkmak)
troll olduklarını sözlük yazarlarının ve okurlarının gözüne sokmak olabilir.
(bkz: ulaşamadığı ciğeri mundar etme tutkusu)
kadın ve kadın bedeni ile ilgili açılan başlıklar fazlasıyla rahatsız edici. yok kadının namusu yok kızlık zarı.. iki lafınızdan birinin sonu kadın bedenine değiyor. iğrenç zihniyetinizi ve leş düşüncelerinizi kendinize saklayıp kadın bedeninden elinizi eteğinizi çekin. böyle başlıklar açan da, o başlığa destek veren de benim için aynı iğrençlikte. allah aşkına ne istiyorsunuz sizi alakadar etmeyen şu kadınlardan ve onların yaptıklarından, ilişkilerinden,bedenlerinden? eleştirmek sizin ne haddinize? herkes kendisinden sorumludur.amacınız gerçekten ne hala çözemiyorum, ama aptal olduğunuza eminim.
amsalak oldukları içindir, onları al bir yere kapat ve şu kelimeleri onlara yasakla: am, göt ve meme.
inan cümle kuramazlar.
bunlar hayatta hiçbir fonksiyonu olmayan tamamen id eksenli yaşayan bir eli sikinde asalak insan tipleri. bunların düşünen bir beyni de olmaz, tamamen içgüdüsel olarak içten gelen bir dürtü onu harekete geçirir ve beyin olmadığı için süzgeçten geçemeden direk dışa vurur.
mide bulandırıcılar ayrıca.
Bazı başlıkların altında insanı hayrete düşüren doğru tespitler yapmış erkek yazarlardır.

Fakat enteresandır yine aynı yazarlar kadınları bu kadar iyi tanıyıp nasıl bu kadar kırıcı olabiliyorlar.
böylesi ayrımcı, böylesi salakça başlık açan yazarları bi banlamadılar gitti. her beş başlıktan üçünde bilmemne yapan kız bla bla diye okumak zorundamıyım ben. hadi bir kere yaptın komik iki kere yaptın komik. ama her akşam her akşam aynı başlıklar açılır mı?? kabak tadı verdi artık bu sözlüğün böyle başlıklar açan kesimi. sözlük moderatörleri bunları temizlemeye başlamalı ve yazar alımına daha da dikkat etmeli.
Ayvan gibi bişey yapıyorlar su akım da bitsin artık gayri ahlaki başlık okumaktan, genc yaşımda soğuttunuz beni.
almancada "assi" dedikleri asosyal tipler olduklarını düşünüyorum.