bugün

Sizi zikseler siz de bağırırsınız, ne yani...

Normal bi durum, ses etmeyin geçer.

Edit; olm, bağırma falan yok lan. Hiç mi bi kadınla yatmadınız allaşkına? Eğer kadın bağırıyorsa, rızası olup olmadığını kontrol edin. Zira farkında olmadan tecavüz ediyor olabilirsiniz.
işin içinde bir öküzlük olmasından kaynaklanabilir.
Spoiler

Yine mi bamya?

Spoiler

isyan ediyor olabilir.
kezbansa bağırırı doğaldır

rus sa sesi çıkmaz.
Erkeğin işi bırakması içindir.
bağırmıyorsa sıkıntıyı kendinde ara delüğanlı dediğim sorunsaldır.

bir düşün ne demek istedim acaba!
kadın olmadığım bilmiyorum siz de tahmin ettiniz galiba dimi tamam sacmaladim. (bkz: anarşik şeyler)
ilk bi kaç ilişkisinden sonra inlerler ama bağıracaklarını sanmıyorum tabi ebatların dışında bi alete geçmediyse.
Hani bi geyik vardı, yangın hortumu dolapları neden kırmızı olur diye. Anladın sen...
Spoiler

-Uzun zaman yapmadık ya, ondan oldu, yoksa daha uzun, nerden baksan 5dk falan sürerdi.

Spoiler

isyan ediyordur.
Ülke Mahmut'larının yanıtlaması gereken sorudur öncelikle, vakit kalırsa da bi ablamıza sorarız artık; 'Neden baarıon? diye.

Kocalı Özge kız gecenin bi yarısı kocasını bayıltıp mesıc atmış Mahmut oğlana : 'Bağıra bağıra orgazm olmak istiyorum reboşumm' diye.

Bağlama çekmektir abiler, ne kadar çok bağırırlarsa erkeğin o kadar çok kalacağını zannederler.
Kalır mı?
Söz siz de, mikrofon siz de bağıranlar ve bağırtanlar.
Öncelikle, ne erkeğin ne de kadının bağırması çoğunlukla hikaye. Normal şartlarda bu bağırma olmaz ki.
Iste bunlar hep gösteriş.
kadınına göre değişen durumdur. yani madem bilgi içerikli şeyler yazıyorum,
bu konuda da kardeşlerimizi bilgilendirmek görevimiz tabi.

kimse genelleme yapmasın. bazı hanım arkadaşlar bağırmayız falan demişler.
normaldir, kadınlar bu konuda sadece kendilerini bilirler, diğer kadın davranışlarını bildiklerini idda etmesin bence heteroseksüel bir kadın.

bu konuda erkeklerin konuşması gerekiyor.

evet bağırma konusuna dönecek olursak, kadın davranışı burda çok değişken.

acayip bağıranlar, yan odayı kapına getirten de var, sessiz sakin çıt çıkarmayıp sadece ıh mıh eden de var.
daha çok bağırması daha çok zevk aldığı anlamına gelir mi bilemiyorum.

ama hepsi tam orgazm esnasında bir miktar ses tonunu yükseltip size daha sıkı temas ederler.
yakın olmak isterler.

neden bağırıra gelince, rol yapmıyorsa ki yapanları oluyor, istemsizce bağırıyordur nedeni olduğunu sanmıyorum.
rol yapanlar da malum işte, sizi iyi hissettirmek istiyor hem de kendini başarısız göstermek istemez.

bilgiler bu kadar.