bugün

Kadınlar üzerine en son düşünülmesi gereken şey sekstir.
Saçma bir başlık. Her işede yararlar. Bu başlığı açan kişiden daha karakterli oldukları kesin.
böylelerini doğurduklarına göre bazıları hiçbir işe yaramıyordur. haklı bir söylem.
deli gibi sevilmeye yarar ,yararsız arkadaşım .
evde çerez yoksa film seyrederken saçlarıyla oynanabilir. yemek pişirtilebilir. çok güzel ayak yıkarlar. daldıklarında kulaklarına kağıttan külah sokulup irkiltilirler. kısaca pek çok eğlenceli aktivitede kullanılabilirler aslında, o kadar da atıl değiller.
göğsüne falan kafanı koyup düşünmene. çok güzel duygu aslında.

ben yaşamadım tabii, hayali çok güzel ama.
anneliğe önem veriliyor, ama ya gelecekte kadına bir çocuğun oluşumu için hiçbir şekilde ihtiyaç kalmazsa. mesela xx kromozomuna ihtiyaç kalmazsa ya gelecekte? o zaman ne olacak?

kadınlar yok oluşa mı terk edilecek?

ya da kimsenin birbiriyle evlenmediği, makinelerde insanların üretildiği bir hayat...

kadınlar seks dışında ne işe yarar demek, hayatında kadına sadece seks için yer veren bir pezevenke ait olabilir.
rakı masasında seni bir güzel darma duman edip, ağlatmaya yarar.
Dert dinler, birlikte gülünür birlikte ağlanır, bir ömür birlikte geçirilir, destek olur, sever, sevilir, can verir, can verilir vb daha bir çok işe yarar. Aslında işe yarar kelimesi bile yanlıştır.
şüphesiz dünya kadınsız tersine dönerdi.
hayır merak ediyorum cidden ne işe yararsınız?

hayır bilim kadını yok,
felsefeci yok,
peygamber yok... bu böyle uzar gider..

ama seksle ilgili konularda hep kadınlar var, seks eşittir kadın...

seks dışında niye varsınız?

farkınız ne allasen?
bu bakınızı hiç bu kadar isteyerek kullanmamıştım.

(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)

beyni am dışında bir şeye çalışmayan kişilerin sorabileceği tarzda bir soru. bu zihniyet yüzünden yukarıda sayılanların hiçbirinde göremedik kadınları.
Yemek tabi ki. Seks ve yemek derdi olmasa erkekler asla evlenmez.
amciklarin cenesini dusurmeye.
kadın olmaya heveslenmiş, tam olarak ne yaptıklarını öğrenmeye çalışan kişinin araştırma sorusudur. hayır bi de kadından felsefeci olmaz bıik bik yapanlar var. onlarada ortaçağda mesela felsefe yapan kadınların lanetli olduğunu ilan edip öldüren erkek cinsini ya da montaigne'in hocasının bir kadın olduğunu anlatmak isterim ama ortaçağ kalıntılarına da laf anlatılmaz ki.
(bkz: bunu neden annene sormuyorsun delikanlı)
kıçındaki donunu kadının çektiği sümsük gelmiş burda kadına laf ediyor ahaha .
bugün kadına hakaret edip erkek oldum. olmamış.
güdümlü terlik fazla gelmiş buna rahat bırakın ağlar ağlar gider.
Bazen gereksiz çocuklara annelik yapar.
erkeklerden kalan oksijeni solurlar.
ablaysa daha çok sekse yarar. o kadar.
naçizane fikrim.
merak eden yazarın annesine ya da anneannesine sorması gereken sorudur.
tabi aralarındaki ilişki sadece seksten ibaret değilse.
Başka da bir işe yaramazlar.
Bu saçma düşünceyi savunmayı kim bir anlık bile aklına getiriyorsa, kendi annesini düşünsün. Sorun ortadan kalkar.