bugün

Kadınlar isterse sahip oldurur seni kendine ama bu arada da sahip olurlar.

Tebrikler mutluluğun formülünü çözdünüz.

Bir sonraki adım: Kadınlar nasıl mutlu edilir?
uğur ışılak tecavüz edilmek mi ister kendi rızasıyla mı halleder.
Önce o sana sahip olmak isterse, sen ona sahip olursun. Fakat önce sen ona sahip olmak istersen, üzgünüm o sana çoktan sahip olmuş olur. Sonuç olarak 2 side ters orantılıdır.
Ben şahsen bir sahibim olsun isterdim, kuyruk sallardım ağzıma mama sokardı, tasmamı takar ormana götürürdü işetirdi falan çok güzel olurdu.
Sahip olunmak ister ama sahip olan kişiyi yönlendirmek şartıyla.
Kadınlar tuhaf varlıklar.
Ister ki her şey benim istediğim gibi olsun. Fakat kendisine sorsan beni kollayan beni sahiplenen bir erkek isterim der.
bir yuva kurulurken erkeğin de beklentisi vardır. Kadın bunu anlamaz.
sahip olmak ister. ama neye? bilinmez soru.
ikisini de isterler. Hatta ikisiyle kalsa iyi.
kadınları çözmede her erkeğin çıkması gereken basamak.

stop. şahsi konuşacağım. şahsi kelimesinin anlamını bilen vardır mutlaka? yarım akıllı da olsa?

kadınlar sahip olmak ister. ama bir erkeğe değil. arabaya, eve, makyaj malzemelerine mesela. evlenmek ister; bir masala, bir düğüne, masal gibi bir düğüne sahip olmak ister. bir çocuğa sahip olmak ister. renkli saçlara, renksiz kitaplara, iş yerindeki dosyalara, uyulmayan programlara, ani tekliflere, güzel bir aileye, gri bir kediye, tatlı bir köpeğe, sevimsiz bir helikoptere, kimsesiz bir bara, bir apartman çatısına... sahip olmak ister.

ama beyler, siz bunların hiçbiri değilsiniz. özgürlük sınırımızı geçmeden bize sahip olmanız istediğimiz.
(bkz: Sahip olunmak isteyen kadın) uzun zamandır göremedim. Erkeğinin kanadının altında kendini güvende hisseden kadın sevilesidir. Sözlükte pek yoktur.
sahip olmak icin sahip olunmak.
Hiçbiri.
sahip olunmak.
kadınlar 'ait' olmak ister.
görsel
görsel

Her ikisini de.
(bkz: kadınlara da erkeklere de lanet olsun)
aklı başında kadın ikisinide istemez.
görsel
Kendi olmak ister.
Ben sahip olunmak istiyorum; sahibim tasmayı taksın boynuma, parka çıkarsın gezdirsin beni, işetsin, işeyeyim ağaç diplerine, çöpleri karıştırayım falan en büyük hayalim.
Kadınlar sahip olmak isterler, ancak bunu direkt belli etmezler, kafalarındaki 40 tilki dönerken kuyrukları birbirine değmez erkekler ise kadına sahip olduklarını sanırlar, kadının izin verdiği sürece.
kadınlardan hala makul cevaplar bekleyen erkekleri gördükçe acıyorum valla .
Kadın ikisini birden ister tabi ki bu nasıl soru paşam.
insan tüccarı mıyız, neden birbirimize sahip olmak isteyelim ki.
sahip olunmak ister. Lakin sahip olduğun tek kişinin de kendisi olmasını ister. yani dolaylı olarak sana da sahip.