bugün

Cehennem bile kabul etmemektedir.
vatanını, milletini, atasını sevenlerin kıymetini daha çok anlayalım diye gönderilen uyarıcı.
musul meselesi ve ırak türkleri kitabı okunmaya değer. unutulmuş musul ve kerkük türklerini milli vicdanlara yeniden hatırlatmak için yazılmış bir kitap.
Atatürk ve Kemalist tayfa hakkında en doğru bilgileri kamuoyuna bildirmiş olan büyük tarihçi, büyük üstat.
yunan uşaklarının üstad bellediği zat.malum yunan keşke galip gelseydi sözü ona ait. bir de cennet mekan mili davamızın, milli türk- islam ülküsünün yılmaz neferi mehmet akif ersoy için sarf ettiği " pezevenk" sözü de hafızalardan çıkacak gibi değil..
ağzı lağım fikri de lağım.bildiğin milli mücadele düşmanı. çanakkale şehitlerini bile küçümsüyor. ama ak beyinliler o kadar dar kafa ki erdoğan ziyaret etti diye adamı bi halt zennediyorlar. ulan eğitilemezsiniz.
diğer bütün karadenizliler gibi ( yaklaşık yüzde doksanı) atatürk düşmanıdır.
başkumandan gazi ve mareşal atatürk

atalarını yeteri kadar denize dökememiş anlaşılan.
bitse de gitsek artık ya..
ancak ve ancak yobaz, tarikatçı, arap dölü emenlerle dolup taşmış bu leş platformda övenlerini bulabileceğiniz mahlukat. gebermedi gitti. bundan sonra sırada fatih lavuğu geliyor. bundan boşalan tahtı devralmak için yanıp tutuşuyor bakalım.

--

adam açık açık ben atatürk düşmanıyım. lisede atatürk'ün resmini yırttım. milli mücadele atatürk sayesinde kazanılmadı. ben atatürk düşmanı olmak için bedel ödedim öyle kolay kolay atatürk düşmanı olunmuyor bunu da bilin. diyor.

hala bazı orsopu evlatları adamı savunmak için götünü yırtıyor. vatan hainisiniz. vatan haini.

http://www.gazete2023.com...rk-e-saldirdi-h83033.html
gerçek adı kadros misiradis olan yunan milliyetçisi.
bu gün de sağ bulunmuş.
Tarihin bir bilim olmadığını ve bir iki saçma sapan kağıt parçasıyla istediğin gibi oynayıp kendine göre şekillendirebileceğini , bu yazdığın yeni tarihle peşine birilerinin takılabileceğini bana kanıtlayan kişidir.

Bu peşine takılan kişilere sorsanız milliyetçi ve muhafazar olduklarını söylerler sonrada "kurtuluş savaşını keşke yunan kazansaydı "diyeni alkışlarlar.
Hayatını kaybetti.
Son dondurmasını yaptı.
kadiryanos mısıryanis yunanistan topraklarına gömülebilir.

https://twitter.com/AACan...tatus/1125149251120631808
ramazan bereketi ile geldi, hamdolsun.

https://www.youtube.com/watch?v=nePLFlf-fEo
hiçbir ramazan bu kadar bereketli olmamıştı. Ateşi bol olsun.
an itibariyle ölmüştür.
Püskülüyle gömülmelidir.
Güle güle şekerim, ateşin bol olsun.
umarım rum mezarlığına gömülür.

ateşi bol olsun.
Allah gani gani rahmet eylesin. Her daim hakkı kendine yol bilmis batiĺi reddetmis gercek bir yazar ve tarihciydi kendisi.
Murat bardakçi gibi fatih sultan mehmedin şarap ictigi ile alakali gercege ve akla aykiri yazilar kaleme almiyordu.
Ataturku ve kemalistleri sevmiyordu bu bir gercek hatta bu yuzden bir cok kemalist tarafindan hedef tahtasina da konuldu.
Ama o her daim eserleri ve katildigi tv programlari ile anilacaktir. Allah mekanini cennet eylesin.
onun deyimiyle; lanetullahi aleyhim.

öpüyorum çok.

kendine çok iyi bakıyosun, hiçbi şeyi kafaya takmıyosun, okey? gittiğin yerde bol bol rıza nur'un deli saçmalarını anlatırsın artık.
Allah rahmet etsin,
Cehennem kendisi sayesinde ayakta.
Atatürk'ü seviyorum cezanesine gitmeyeceğim.

Belki mezarına işemeye giderim.