bugün

yaptığı hakaretlerin, attığı iftiraların, uydurduğu saçmalıkların hesabını öbür dünyadan önce burada da vermesini istediğim kişi.

zaten toprak kabul etmiyor ama sakın öleyim demesin. ölmek kurtuluş olur.
klasik bir islmacıdır kendisi.
Nedir: cahil, çıkarcı, alçak!
Birilerinin tarih noktasında anektotlarla feyz aldığı, akıl hocası. Pardon akıl demişim. Neyse işte, talebeleri de kendinden ötürü bizi şaşırtmıyor.
bu piç şimdi ölmemelidir. neden derseniz şimdi ölürse gericiler tarafından alim seviyesine getirilecek ve sürekli bu adamın sözlerini sosyal medyada paylaşacaklar. inşallah erdoğan'ın koltuktan indiği ve laik modern cumhuriyetimizin yıkılmayacağını anladığı an acı içinde geberir.
yunanlı veterinerlere emanet edin bunu.
niye sol frame'da yer kapladığını öğrendiğimde "ha gayret bi' geberemedin amk" dediğim şahsiyetsiz.

vatanın havasını kirletiyor. insanlık, nezaket, medeniyet kasanı sikerim, net. bu iki ayaklı ağzıyla zehir sıçabilsin diye şehit olanların şehadetine, kanına, anısına pisliyor.

atatürk düşmanlığı için bunu destekleyen beyinsizler anlasın artık. atatürk'ü sevme, saygı da duyma, zorunda değilsin. bu bağırsak kafalı şehitlerimize, bu ülkenin kurtuluşuna sallıyor. sen bu adamı bunu bilerek destekliyorsan senin de kanını sikeyim.
yunanistandan bir mezar ayarlayın şuna.
Delinin dedikodusunu yapmak çok keyifsiz..
halen yunanistanda mezar ayarlayın diyen "sorgulayan aydınları" görüyoruz. adam yunan galip gelseydiden sonra ekleme de yaptı, oda tv falan yazmaz tabi; yunan galip gelseydi bile bu kadar kendi kültürümüzü dinimizi unutturamazdı.

kuran'daki ayet geldi aklıma bu cümle kırpıcıları görünce; adama sormuşlar neden namaz kılmıyorsun diye, adam demiş kuran'da namaza yaklaşmayın yazıyor.

nisa suresi; namaza yaklaşmayın! sarhoşsanız ve cunüpseniz, aklınız yerine gelene kadar.
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım)
Kendisini tarihçi sanan zavallı bi Atatürk düşmanı.
Yunanlıları çok sevmesinden dolayı öldüğünde mezarının yunanistan'da olmasını dilediģım kişilik. Sadece çanakkale şehitlerinin aziz anısı icin bile bu yapılabilir.
Ya bak görüyorum başlığı sol framede. 40 entry de görüyorum yanında.

Vallahi hayırlı haber geldi sanıyorum, umutlandırıyorsunuz beni pijler.
Senin için üzülenin senden zerre farkı yok. Allah’a havalesin nasıl biliyorsa öyle yapsın.
yunan hayranı fetöcü vatan haini.
timur

cengiz

ve hulagu

reyizler,

götünü kesmek için öte tarafda sabırsızlıkla bekleşiyorlarmış.
kadir mısırşurubu adında güzel dalga geçilen de bir sayfa bulunmaktadır.
ölmez umarim, bu kadar kolay olmamali.
KADiR MISIROĞLUNUN ÖLMESi iÇiN SALAVAT ZiNCiRi ÇABUK ZiNCiRE KATILIN اللهم صلى على سيدنا محمد اللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا مح.
Umarım çabuk ölmez.
Çakma müslüman ve tarihçi, yunan sevdalısı.
cenazesine atatürk resimleri ile katılacaklar varmış. organizie olup beraber gideceklermiş.

(bkz: laik yaşam platformu)
Dedeleri gibi denize dökülerek ölmesi gerekirken hastanelerde bakılan fesli.
ne dünya çilesi varmış amk ölemiyor.
görsel