bugün

kadınlarla tokalaşıp abdestini bozan, sonra üstüne üstük bu şekilde namaz kılıp kabul olacağını zanneden insan. inanın bu şekilde camiye bile giren cahiller var.
reklam kokan hareketlere mahal vermezse gayet normal bir erkektir. kadınlarla tokalaşmak, boşalma sorunu yoksa abdesti bozmadığından* camiye de gider, kayak da yapar, dama da çıkar.
(bkz: gel bakayim buraya cilgin sey seni)
(bkz: kendini tanrı sanmak)
kadının saçından tahrik olup camiye giden erkekten milyon kat daha mümindir.
ulemanın birinin bir açıklamasına göre bayanın elini sıkmak onun cinsel organına şehvetle yapışmaktan farksızdır. bu yüzden tokalaştıktan sonra abdest alınmazsa yapılan ibadetler geçersizdir. erkek kadınla tokalaşmamalıdır. bunu marifet sanan erkek dinden çıkmış sayılır. *
(bkz: kadınlarının elini öpmeyi marifet sanan erkek)

özentidir...
"Kadınların elini tutup tokalaşmam." (Nesâi, ibn-i Mace)
"Vallahi Allah Resulünün eli asla bir kadının eline değmedi. O, kadınlarla sözle bey'atlaştı." (Buhari, Müslim, Tirmizi)

(bkz: http://www.gulistandergisi.com/yazi_oku.php?id=79)

hanefi ve şafi mezheplerine göre günah işleyen erkektir. (şimdi buyrun)
Günah mıdır tartışmasına bile girilmesi abestir. Günahsa bile o kadına orospu gözüyle bakacağıma, elini sıkar adam yerine koyarım. Abdestim de bozulursa bozulsun.
Kadınlara temas eden bir erkeğin abdestinin bozulduğu sadece safii mezhebi'ne ait bir inançtır.
bir de bunların her daim sarılmakla yetinmeyip,tensel temasa geçmek üzere,el uzatışından sonra kendine yaklaştırıp vıcık vıcık öpen örnekleri vardır.yüzünüzü atkıyla kapatsanız dahi bi yolunu bulmasını bilen şaşkınlık örneği er kişisidir.
kadınlarla sevişmeyi ne sanacağı meçhul erkek biçmidir.*
kadınla tokalaşmak bir kadına bakmak gözlerine bakmak veya cinselliğe yorumlanabilecek herhangi başka bi durum için üçüncü kişilerin yorum yapması yersizdir. çünkü biz bu eylemlerde bulunan kişinin gerçek niyetini bilemeyiz. bence abdest konusu da bu çerçeve içinde değerlendirilmelidir. örneğin: ben bi kadınla tokalaşırken cinsel bişey düşünmeyebilirim ama caddede yürürken bi kızın kalçalarını zevk ve iştahla seyrederken düşünebilirim. bu durumda hangi durumda abdestim bozulmuş olcak? önemli olan niyettir arkadaşlar. size uzatılan bir eli geri çevirmek nezaketsizliktir ayrıca.
türkiye'nin %2'sine giren erkek modellerindendir, zira kadınla tokalaşılır mı hiç? hatta kadın gördük mü hele ki başı falan da açıksa bunun* arkamızı dönüp kaçmamız lazım gelir. kimi densizler de vardır ki tokalaştıktan sonra sarılırlar ve hatta öperler kadınları**** ıyy o nedir öyle hiç girmeyeceğim o konuya.

(bkz: otur sıfır)
enteresan bir fıkrayla özetlenmesi gerekirse doğru olabilecek saçmalıktır.

--spoiler--
bir gün uzaylının biri dünyalıyla konuşur. öncelikle elini bana ver dünyalı der ve aralarında diyalog başlar;
+siz yemeği nerenizle yiyorsunuz?
-ağzımızla yiyoruz.
+hımmm çok ilginç biz de götümüzle yiyoruz... peki kakanızı nasıl yapıyorsunuz?
-götümüzle yapıyoruz.
+hımmm çok ilginç biz de ağzımızla yapıyoruz... peki nasıl seks yapıyorsunuz?
-valla pipimiz ve kukumuazla yapıyoruz.
+biz de elimizle yapıyoruz.
-neee vay o.. çocuğu camiye gidicektim yaaa. abdestim bozuldu *mına koyuyım ya.
--spoiler--