bugün

"michael jackson ve the beatles'ın yaşadığı süreçlerden geçiyorum" diyecek kadar megolamanyak kişi. ne kurt kobain'i kaldı ne michael jackson'ı. gören de müzikte devrim yaptı falan sanacak.
kendini bir bok sanan şarkıcımsıcık. bir de bunu resmen peygamber gibi gören belieberlar var ki nefret edilen insan tiplerine giren, ergen desem bile ergenlere hakaret olacak şekilde aptal kızlardır.
700 milyon küsür izlenen "baby" videosu 1 milyon küsür like, 2 milyon küsür dislike oylanan çocuk.
1994 yılında doğan bir kanadalı bir kaşar kız.
eskiden tokio hotel şimdi bu. ergen kızlarımızın meşhur ettiği ne idüğü belirsiz şey.
güzel yüzüyle ve yaşına göre gayet iyi sesiyle para kazanıyor.
mükemmel düetleri var en ünlü seslerle.
şarkılarını ön yargısız dinlerseniz hoşunuza bile gidebilir.

ortada genç bir yetenek var yani, nedir bu kadar zorunuza giden anlamadım ki ey ahali?
(bkz: sevmiyorum)
(bkz: ergen danası)
kafası kopası şarkıcı bozuntusu.
baby şakısının başındaki vouauaua sesini ali biçimin just pide videosunda duyduğumda aa inna mı ki dediğim ergen kız avcısı.
bayansa güzel, erkekse hiç güzel olmayandır.
görsel
Youtube'daki binlerce nefret edenlerinin "dustbin breeder" diye çağırdığı ve kahkaha atmama neden olan şopar.
popüler kültür pompalamasıdır.
gereksiz velettir kendisi, nefret ederim.
amerikalı serdar ortaç bence. yaptığı şarkılar malesef vasatın altında.
yaşasa ayrı dert ölse ayrı dert olan insan. hayatını devam ettirse gelecek nesil yok olacak, ölse r.i.p. justin bieber günleri düzenlenecek. anlaşılan kurtuluşumuz yok bu veletten.
O garının amuha goyim check check.
azalarak bitsin lütfen.
görsel
vay be bir zamanlar elvis presley,led zepplin,beatles,michael jackson,kurt cobain gibileri için çığlıklar atanların çocukları şimdi bu mal evet evet!!! lan mal için atıyor. bizim ajdara kızmamamız lazım.
amerika'lı şarkıcı, pop zırvasının başka bir palyaçosu, yaşına göre çok ve hak etmediği maddi zenginliğe sahip, bugün taksim meydanındaki burger king de karşılaştığım kızların hayran olduğu çocuktur.
kızların hepsi kısa şortlu, yanaklarının bir yanında j, diğer yanında b yazıyor. En küçüğü 14 yaşında, burgerimi yerken beyinlerinin olmadığı kanısına vardığım, "justinciler yukarı kata glsiiiiin" diye anlamsızca bağrışmalar duyduğum ve bir ordunun yukarı kata taaruz ettiğini gördüğüm, aklıma " ulan yukarda justin piçimi var acep" diye getirmeden edemediğim, kısacası dumur olduğum durumdur efendim.

fakat aynı zamanda da sevindim. aramızda çok büyük bir yaş farklı olmamasına rağmen, onlar pop zırvasının kurbanıyken, ben rock kültürünün efendilerindenim. gurur duydum. burgerimizi yedik ve istiklalin aşağısına doğru yol aldık.
bir hocamın pop kültürün küçük emrahı diye tanımladığı bebe şarkıcı.
bir tür amerikan biberi.
kendisini öldürsem vicdan azabı duymayacağım ünlü-msü.