bugün

ergen grubun son takıntısı...
yahu cidden evlat olsa sevilmez. tövbe estağfurullah ya. nasıl denir böyle suratına bakınca iticilik akıyor resmen lan. insan durup dururken sinir olur. aynı mekanda olsam 'sen bana baktın' 'hayır bakmadım' 'o zaman arkadaşıma baktın' 'hayır bakmadım' 'o zaman bardağa baktın' şeklinde bir bahaneyle kavga çıkarabilirim. o derece lan. sinirimi bozuyor çocuk. tabi sevene saygım var diycem ama, ona da dilim varmıyor şu an. dedim sayın hacı.
Nihat Doğan'ın yabancı versiyonu olan ünlü sanatçı. Yaptıklarıyla, yaşıyla değil de sesiyle gündeme gelmeyi istediğini her defasında vurgulamıştır. Adı şu anda Selena Gomez ile anılmaktadır.
onurunu ve haysiyetini ayaklar altına almaya çalışan yazarlar tarafından kötülenen sanatçı. kendisi bariz bir şekilde kıskanılıyor. sen söyle çok biliyorsan dediğimizde susuyorlar ama.
--spoiler--
hakkında bu kadar entry girilince öldü zannettiğim şarkıcı!
oğlum yapmayın lan böyle şeyler.
mendili almıştım elime,
halay için.
--spoiler--

edit: ölmemiş harbi lan eksi verdi göt.
Bıldıgın bebe bu. Bazı ergenlık donemındekı kızların onn ıcın bıleklerını kestıgını bılıyorum. Yazık.
kızların sarılacak bir dal arama ihtiyacından doğmuş bizim mahalledeki vehbi ile aynı tipe sahip olan bir çocuk işte. bizim dalımız neylerine yetmediyse artık.
sürekli gündemde kalmayı; sevenlerinden çok, dalga geçenlere borçlu olan genç pop şarkıcısı. Adeta bir çığ gibi büyüyen youtube'daki izlenme sayısı ve yorumların çoğu kendisinden nefret eden kişilere ait. Tıpkı bu başlıkta girilen entry sayısının fazlalığı gibi. Bu durum da Justin bieber'dan bihaber olan insanların onu farketmesine yol açıyor. Belki bu kadar çok siklenmese çoğu ergen onunla tanışamayacktı.
bazı kızlarımızdan güzel lan bu çocuk. maalesef. böyle de bi entry nasıl girdim bilmiyorum ama öyle işte. en azından kirli sakalı yok.
eğer herhangi bir gazetenin dış haberler bölümünde çalışırsanız işte bu salak çocuğun haberlerini bol bol okuyacaksınız demektir. nefret ediyorum senden allahın biberi!
Mariah Carey ile düet yaptığı için dünyanın en şanslı çocuklarından biridir.
ergen kızların göz nuru, elinde tuttuğu şöhretin zerre kadarını hak etmeyen illuminati kuklası bir bebe.
justin bieber'in hayranlarına verilen özel bir ad varmış; " belieber "
12 yaşındaki yiğenimin dinlemesi sonucu facebook'ta her gün resmini görmek zorunda kaldığım çocuk.
Toronto Raptors'ın ünlü taraftarlarından. Jack Nicholson'ın LA Lakers'ın maçlarını izlediği yerden Raptors maçlarını izler ara sıra.
tüm günü bilgisayar başında geçirip, elinden hiçbir olumlu iş gelmeyen avanaklar tarafından aşağılanışı ironik olan pop şarkıcısı.

geleceğini düşündüğümde enrique iglesias geliyor aklıma.
Cinayet sebebi.
sıradan bir yetenek olduğu halde çok eşsiz bir dünya starıymış gibi muamele gören kişilik.
hayranı olan ergenler, bir kaç yıl büyüdükten sonra dönüp "oğğğğ bu ülkede justin bieber dinleyen insanlar vağğğ" gibi tribine girerler. bunlar aynını garibim ismail yk'yada yapmışlıkları vardır.
ölmeyecektir.

(bkz: dünya malı dünyada kalır)
son demeciyle yarmıştır.**
http://starlounge.tr.msn....x?cp-documentid=160257863
Olmayan sesiyle en büyük olmayı hayal eden kişilik. Ha medya gazıyla en büyük olabilir, ama gerçekten en büyük olmak? Ah be castincim.
youtube yorumlarının chuck norris ile beraber vazgeçilmez malzemesidir. şöyle ki; ecnebiler iyi bir müzik videosuna eksi verenlere '17 kişi müzikten anlamıyor' yerine, '17 kişi justin bieber hayranı' yazmayı tercih ediyor.
scoot braun tarafından keşfedildiği bilinen 17 yaşında henüz sesi bile oturmamış sözde çocuk starı. söz ve müzik verilmediğinde amerikanın ajdarı olacak kişi..
görsel