bugün

justin bieber'i pikaçuvari bir canlı zannettiğim için bana kızan sözlükçü. meğersem insanmış bieber. gıyabında pikaçu'dan özür diliyorum.
sözlükte olmadığım günlerde ve gecelerde gözümü arkada bırakmayacak, büyük fenerbahçenin haklarını hakkıyla savunacak başarılı yazar.
uludağ sözlük'te fenerbahçeliler olmasa 1 dakika durmayacak yazar. neyse ki fenerbahçeli yazarların çoğunlukta olması insana huzur veriyor.
böyle 9. nesil bir daha dünyaya gelmez.
troll nedir bilmeyen, fenerbahçeli ve bieber fanı olduğu için yerden yere vurulan yazar.

ben ne yaptım size sormak istiyorum. tek suçum fenerbahçeli olmaksa sapına kadar öyleyim! geri dönüş yok, dönek değiliz bazıları gibi.
yeni aldığı tütün kolonyasını yere düşürüp kıran ve odanın fazla mükemmel kokmasına sebep olan yazar. biraz fazla kokuyor gibi, neyse yarın sürmeme gerek kalmaz.
tek suçu 15 yaşında olmak olan sözlükçü. biraz büyüdüğünde sözlüğe girmesi ruh dünyası açısından en sağlıklı olanı gibime geliyor.
bizim için yırtınan neferimizdir.
ergenliğe bile daha yeni girmiş bieber fanı 9. nesil yazar. 9. neslin şimdiden ilk falsosunu verdiğinin göstergesidir diğerlerini düşünmek bile istemiyorum umarım böyle olmaz hepsi.
(bkz: bak beyim)
trolün allah'ıdır. moderasyon tarafından sözlüğü hareketlendirmek amaçlı gönderilmesi muhtemeldir. sikik bir sözlük, sikik bir anlayış. kıt zekalarının tüm üretimini ergenleri provake etmeye adamış beyinsiz tayfasından. sevabına çaylak falan yapsalar da kurtulsak sözlük bokundan. ne gereği var diye de düşünmeden edemiyor insan. 20 li yaşlarda bir adam bu tarz zikik muhabbetlere niye girer. hiç mi onur yok sizde. nasıl adamsınız gerçekten merak ediyorum. nasıl bir ruh dünyanız var, yaşam motivasyonunuz nedir falan hep kafamı kurcalıyor. içtiğim bir gün konuşalım bunları.
trollüğe oynayan yazardır. bu kadar kısa sürede bu kadar nickaltı alması biraz da olsa başarılı olduğunu gösterir. yalnız...

artık badem bıyık saldırıları, izmirli kız muhabbetleri, atatürk'e saldırayım, kürt faşizmi yapayım modası tutmaz. bunlar yapıldı. yeni birşeyler bulursan tutarsın * yoksa silinir küfür yer bitersin. bu kadar. hayırlı olsun.

ha sen dahil bütün trollere kafam girsin o ayrı
yeni bir troll mü doğuyor diye düşünme sebebim,
bunu yapansa kendisi değil diğer yazarlar.
(bkz: atın şunu dışarı)
nick'i ibrahim tatlıses hayranı dortmuntlu olsaydı kimsenin kızmayacağı yazar. neden ben? neden ben?
çok ağır liseli.
kendisini önce allaha sonra isviçreli bilim adamlarına havale ediyorum.
Memelidir lakin insan olduğu tartışılır.
storyz bu yazarın arkadaşı dostu kankası olur zannımca. hep övücü yazılar yazılmış.
uludağ sözlük'ün ne olduğunu az çok gözler önüne sermek için buraya gelmiş yazardır.

10 entry girip, yarım saatte yazar olunabiliyor bu sözlükte. zall denen sözlük sahibi kişi'nin cebine hergün yeni harçlıklar girsin diye. yahu troll bu troll bu diye ağlıyorsunuz ama nick altım ilk günden bakın sadece 2 3 saat için bahsediyorum, o kadar sürede 60'a yakın entry ile doldu.

lan kimse de çıkıp demiyor ki aga biz ne yapıyoruz.

iyi bok yiyorsunuz. ondan sonra troll var troll var. size müstehak. bu sitede eski nesillerden biriydim ve leş gibi bir ortam, başarısız bir moderasyon olduğu için bırakıp ekşi'de yazıyorum.

-siktir git

diyebilirsiniz tabiki. ama ondan sonra gelip troll bu diye ağlamayın. lan nick altıma gelip "ergen bu", "falan filan", "cart curt" yazan yazana. troll adamı kendi haline bırakıp gidemiyorsunuzki. nasıl adamlarsınız anlayamıyorum.

uludağ sözlük'ün bitmiş olduğunu kanıtlamak amacıyla yapmıştım bunu, hoş kime ne. anca fenerbahçe, din, atatürk muhabbeti yapın siz. gelişmemiş bünyeler sizi.

iyi günler diliyorum.

günlük dostunuz bieber.
kendi nick altına diğer yazarlardan daha fazla yazan ergenimsi. bi dur bi sus da motorun soğusun.
(#14137562) tamam güzel, duygusal bir giriş falan on numara ama yarın sözlüğü açtığımda hala burada yazıyor olursan adamlığından şüphe ederim. tükürdüğünü yalarsan tükürükten farkın kalmaz.
-senelerce yazarlık sırası beklemeyi çabuk bir şekilde yazar olmaktan daha doğal bulan,
-takma ad başlığını kendisi doldurup, kendisini ciddiye alan 3-5 sazan üzerinden tüm sözlüğe laf atan,
-futbol, siyaset gibi konuların sadece uludağ sözlük'te popüler olduğunu sanan ego tiryakisi bir yazar.
Sözlükte ilk gördüğüm 9. nesil yazardır kendileri.
bukalemunsporlu trol, entrylerinden de anlaşılacağı gibi fenerbahçe düşmanlığı yapmaya gelen yazardır. ömrü fazla sürmez.