bugün

Premier Lig'e göz kırpmıştır.

http://www.rsfmradio.com/...r-premier-lige-goz-kirpti
en teknik almanlardan birisidir. real e kadar yolu var.
en spesifik almanlardan biridir. barcelona'ya kadar yolu var.
En yaramaz adamlardan biridir.sikime kadar yolu var.
en iyi almanlardan biridir. http://www.youtube.com/watch?v=bizoAdupu6s kadar yolu var
geçen sezonun galatasaray-schalke eşleşmesiyle türk insanının iyiden iyiye tanıdığı genç alman yıldızdır. her genç topçuya diyeceğim gibi, bu çocuk için de tek dileğim oyununa baksın havalanmasın. sahiden dünya futbol tarihine baktığımızda onlarca yetenek sönmüştür bu sayede. kulübü uzun vadede sözleşme imzalarsa, maaşını düşük tutup, uçuk bir serbest kalma bedeli belirlemek belki küçük bir çözüm olabilir.
bayern alır seneye kendisini.
real madrid in ilkay yerine şu adamla neden ilgilenmiyor dediğim futbolcu. antitez; belkide ilgileniyordurda biz ilkay türk diye ilgilendiğini biliyoruzdur. nasıl buldum ama... helal olsun bana.
Gelecek yılda schalke de kalacağım diyerek schalke taraftarının yüreğine su serpmiş fırtına. Bakalim hangi dev kulüp kapacak.
2014 dünya kupasına damga vurmasını beklediğim genç yıldızların başında gelen alman futbolcu. henüz 22 yaşında ama çok büyük yetenek bu çocuk. almanya'nın zidane'ı olabilir.
Low un sonunda oyuna alabilmeyi akil etmis oyuncu hem sol kanatta yetersiz hemde sahada ruh gibi gezen bir mesut varken kenarda oturmayi haketmeyen oyuncudur.
az önce sevgilisini ekranlarda gördükten sonra saygı duyduğum futbolcudur.
pembiş şortlu melek gibi kızı ponçikleyen adam. yani pes ya.
Manitası taştır.
futbolda v. Persie ile birlikte idolüm olan iki adamdan biri.
gelecekte büyük ihimal bayern münih'de oynayacaktır.

(bkz: fm yalan söylemez)
Yaşı genç olmasına 2-3 kere ciddi sakatlık geçirdi, bunun etkilerini şuan üzerinden atabilmiş degil ilerde nasıl gelişim gösterir bilmiyorum ancak topla yeteneği harika.
fm'nin vazgeçilmez transferlerindendir. evet.
kontratındaki 25 milyon euroluk serbest kalma ücretini ödemesi halinde juventus fc ye gideceği söylenen 22 yaşındaki oyuncu. geçen sezon çıkabildiği 19 maçta 2 gol 2 asisti bulunmaktadır.
Ilk kez yildiz adayi dunyanin izledigi bi adamin kendi kulubunden daha dusuk seviye bi takima gittigini gordum.
Turk futbolseverler onu Semih kaya yı yerlerde süründürdüğü gs-s04 eşleşmelerinde hatırlıyor. Bu sene wolfsburg ta çok iyi bir sezon geçiriyor. Şampiyonlar ligi nde de çeyrek finale kalacaklar gibi. Eğer kura da şans yanlarında olursa belki yarı final bile oynarlar. Tabi işleri çok zor olacak. Son 3-4 cümleyi wolfsburg başlığına yazsaydim daha iyi olurdu sanki ama olsun.
fm'lerin vazgeçilmez transferi. son fm'de pahalanmıştır daha bakmadım. evet.
22 yaşındaki yetenek.Çok verimli oyuncu.ileride büyük oyuncu olacaktır.
iyi bi futbolcudur bu adam. Ama jogi Löw çok sevmiyo onu. Bakalım bu sefer başta oynatacak mı?
3 yıl önce galatasaray - schalke 04 maçlarında görüp, ileride dünyanın en iyi oyuncularından olacağını düşünmüştüm ama tahmin ettiğim patlamayı yapamadı.