bugün

adam gidince kıymete bindi, yani umarım kesin gitmiştir. bu adamın fenerbahçe'ye karıda zararı da olmadı ilk 11 de oynardı 90 dk ismini duymazdık. 8 milyona nasıl kitlediler diye deliriyordum, fb de bir nane yapamadığını yıllarca gördük.

bu adamın yerinde cristian vardı 3-5 sene önce onu da çok beğenmezdik belki ama adam gününde olduğunda affetmezdi uzaktan falan yapıştırırdı.

11.5 milyon euro verip yolluyor olmaları mutluluk sebebim. yeni takımında yıldız olsa uçsa bile fenerbahçe de iyi işler yapmasına ihtimal vermediğim futbolcu. yeni takımında güzel başlangıçlar diliyorum kendisine.
Wba 11 milyon euro teklif etmiş ve fenerbahçe satmamış yani kabul etmemiş.

Yalanlarınızı sikim.
sayende az yaşarmadı gözüm ama düşman değilim.
görsel
transferi sayesinde west bromwich'in ingiltere'nin boluspor'u öğrenmemizi sağlamış düz ön libero açık ve net.
Premier lig için 10 milyon euro çerez parasıdır. 5-6 edecek futbolcuya transfer dönemlerinin kapanmasına çok az bir süre kaldığından dolayı 10-11 vermişlerdir.
allam bugünleri de mi görecektim

sevinçten ağlamak istiyorum..
Bu adama 11 milyon euro vereceklerini gerçekten düşündünüz mü.
çok inanmıştım gidecegine. dün gece yatarken aklıma geldi facebook hesabından kendisine ne olur git diye mesaj attım. Bence sırf onun için gitmeliydi.

oh god why?
"Gerçek bu"

görsel
derbide kesin bir atraksiyon yapar.

ya gol atar, ya penalti alir, ya penalti yapar ya da kirmizi kart görür.
Derbide hırs yapan oyuncu. Galatasaray çok çekti bundan.
Gerçek bir savaşçı maçın net yıldızı.
oha lan bi tek bu kirmizi görmedi çok enteresan xd.
derbi maç esnasında televizyonunu parçalayan taraftara yeni bir televizyon almak istediğini açıklayan oyuncudur.

https://twitter.com/souza5/status/911691553361551361
beşiktaş maçlarının hemen hepsinde pislik yapan tip. her maç kırmızısı es geçilir.

diğer maçlarda çok dikkat ediyor kendisine, sadece beşiktaş maçlarında yapıyor.
Adamına göre muamele yapan adam. Adam olmayana veriyor küsküyü. Evet.
ateşi yakmasıyla derbi havasına girmiş bulunuyoruz, hayırlı olsun.

görsel
https://pbs.twimg.com/media/DPBFK9rX0AEeoYo.jpg
"Uzun süren, sert toplantı sonunda herkes daha fazla mücadele etmemiz konusunda hemfikirdi. Kendimizce yaptığımız yanlışları tespit etmiştik ve çözümü de bulmuştuk. Artık tek sorun istifayı düşünen hocamızın geri dönmesiydi. O da dönünce yeni bir başlangıç yaptık"

görsel
bu adam on numara adam. topalla yanyana oynadığı için performansı düşüyordu.

wbm nin neden 11 milyon verdiğine şaşırmamak lazım.
On numara topçu on. Fenerbahçenin bel kemiği. Şu oyuncuyu fenerbahçe satsa bu parada bu kalitede oyuncu alamaz. En sağlam oyuncumuz.
adam gibi adamdır.
valencia istiyormuş. wbm de 11 milyonluk teklif yapmıştı.

takımdaki yokluğu göz önüne alırsak satılması şu anda mümkün değil.

ayrıca josef adamdır.
-Süper Lig’de ilk yarı bitti. Senden kısa bir değerlendirme alabilir miyiz?

Lige kötü bir başlangıç yaptık. Zor zamanlardı. Puan kaybetmememiz gereken maçlarda beraberlikler ve mağlubiyetler aldık ama zaman geçtikçe işler yolunda gitmeye başladı. Hem ofansif hem de defansif anlamda istikrarlı bir takım olmayı başardık. 5 maç-5 galibiyet serimizi de devam ettirmek üzere Konya’ya gitmiştik ancak olmadı. ilk yarıyı 3. olarak kapatarak daha iyi olmak için kampa gireceğiz.

-Antalya kampından beklentilerin neler?

Öncelikle izin süremizde ailelerimizin yanında iyi bir dinlenme dönemi geçirmemiz çok iyi oldu. izinden dönüp ligin ikinci yarısının bizim için daha önemli olduğunun bilincinde ve takımın daha da gelişebilmesi için Antalya’da geçireceğimiz sürenin önemli olduğu düşüncesiyle gideriz ve umarım ikinci yarının başlamasıyla birlikte Lig ve Kupa şampiyonluğu hedeflerimize ulaşırız.

-2017 yılında neler için minnettarsın?

Hem şahsi olarak hem de profesyonel olarak 2017 yılı benim için çok iyi geçti. Şükürler olsun ki; geçen sene bu kulüpte daha da olgunlaştım. Böyle büyük bir kulüpte oynama fırsatı verdiği için ve güzel bir sezon geçirdiğimiz için Tanrı’ya her zaman şükrediyorum. Tabii ki aileme ve sahada işimi yapmama yardımcı olan takım arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum.

-Kendin ve Fenerbahçe için 2018 yılı dileklerini alabilir miyiz?

Şahsi olarak her zaman sağlıklı olmak, tüm maçlarda iyi oynamak ve iyi performans göstermek isterim. Takım olarak ortak bir hedefimiz var: O da; şampiyon olmak. 2018 yılı için dileğim de bu. Buradaki 3. senem ve işimi iyi yapmaya devam edebilmem ve taraftarımızı mutlu edebilmemiz için önemli olduğunu düşünüyorum.

-2018 yılından dünya için beklentilerin neler?

Her gün dünyada savaşların, problemlerin daha da arttığını görüyoruz. Her zaman insanlar için daha fazla huzur ve sevgi diliyoruz. Umarım; insanlar sadece birbirleri için değil, Tanrı için de özel olduklarını anlarlar. Umarım; 2018 yılında savaşlar da son bulur çünkü savaşlar arttıkça daha fazla insan hayatını kaybediyor. 2018’den beklentim dünyanın daha iyi bir yer olması.

-2017 yılında;

En gururlandığın kişisel başarın: Bu sene profesyonel bir futbolcu olarak; büyük bir takımdan teklif aldığımda gururlandım ancak tabii ki burada kalmayı tercih ettim, çünkü Fenerbahçe’de mutluyum. istikrarlı bir sezon geçiriyorum. Teknik ekip ve taraftarlarımız tarafından yaptığımız işin takdir görmesi gurur verici ve işimi iyi yapmama devam edebilmem için çok önemli.

Seni en çok sevindiren olay: En büyük mutluluğum; ailemin ve çocuklarımın yanımda olması ve onlarla geçirdiğim sürenin keyfini çıkartmak oldu.

Seni en çok güldüren olay: Tek bir olay söylemek gerçekten çok zor. Neşeli bir takımız.

Seni en çok mutlu eden maç: Şüphesiz ki; Galatasaray’a karşı 1-0 kazandığımız ve galibiyet golünü benim attığım maç. Kesinlikle hayatım boyunca unutmayacağım, en mutlu olduğum maçtı.

Sende hayal kırıklığı yaratan maç: UEFA kupasında Vardar’a elendiğimiz maç hiç şüphe yok ki hem benim için hem de tüm taraftarlarımız için büyük bir hayal kırıklığı oldu.

görsel
görsel
3 puanı hamsilere yar etmeyen dinamo. Baroni yok ama josef var.