bugün

vodafone arena'da hayatının en zor saatlerini geçirecek olan ladyboy lakaplı oyuncu.

(bkz: josef in tolgay a arkadan attığı yumruk)
beşiktaş maçında tolgay arslan'a yaptığı hareketten kesin kırmızı görmesi gereken top tepicidir.

futbolda kazanamayınca başka spor dallarını deneyen futbolcu. (bkz: dövüş sporları)

not: loser takımın loser oyuncusu.
Tinercilerin yeni hedefi. Olmayan yumruğu falan görmeye başladılar. Quaresmanın yaptıkları desen görmezler ama öyle tuhaf bunlar. Evet.
bugün doğum günüdür. 28 yaşına girmiştir.

görsel
hani şu fenerin hep isteyip alamadığı, en olgun dönemlerini avrupanın büyük takımlarında geçiren brezilyalı futbolcular varya işte o bu!

görsel

http://www.haberturk.com/...-souzayla-masaya-oturuyor
Haftaya cezalı duruma düşerek taraftarı mutlu eden Topçu.
bu aralar ciddi ciddi iyi oynayan futbolcu. evet.
karakterli, çalışkan bir adam. umarım fenerbahçe birkaç yıl daha elinde tutmayı başarır.
23 nisan 2017 galatasaray fenerbahçe maçında gerçek fenerbahçeli olmuştur.

görsel
Kafayı fena koydu. Evet.
geleneği bozmamış oyuncu

fenerdeki tüm kazmalar mutlaka galatasaray a deplasmanda bir gol atıyor.
görsel
Dün akşam itibari ile Gerçek Fenerbahçeli olmuştur.
vasat altı hiç işe yaramayan sulukule çingenesi.
görsel

http://www.haberturk.com/...enerbahce-tarihine-gectim
Taraftarın galeyanına gelmeden pozisyon izlenirse müdahalenin topa olduğu görülecektir.
5 e 10 kalas, salin gelsin tolga cigerciyle kalaslik yarisina girsinler.
heyecanına kurban gitti. neyse unlucky
de souza'lar kafiyeli diye alınan tepikçi. pardon topçu.
"Bu bir haftada Fenerbahçe'deki son 2 yılımdan daha çok çalışmışım gibi hissediyorum."

"1 veya 2 ön libero ile oynamak sorun değil. Sahada ne yaptığımızı bilmiyorduk. Geçtiğimiz sezonlarda sorunumuz buydu!"
yav amina koyim hepsi ayni yalanlari söylüyor inanmayın, maksat kendini hocaya sevdirmek. Spor yazarlari da oyle diyecekler takim advocaat zamaninda calismiyordu aykut hoca takimin pestilini çıkarıyor diyecekler. hep yalan amk, kral öldü yaşasın yeni kral modu bu.

benim bildiğim gheorghe hagi'den sonra gelen tüm galatasaray hocalari takimi bir onceki hocadan daha iyi calistiriyor oyunculara göre.

fatih hoca geldi aynisi dendi, mancini geldi aynisi dendi, prandelli geldi aynisi dendi, hamza geldi aynisi dendi, denizli geldi aynisi dendi, riekerink geldi ona da aynisi dendi.

şimdi en son tudor için de aynisini diyorlar.

e peki amin oğulları madem her gelen hoca daha çok çalıştırıyor da nasil oluyor 5 senede 10 kupa kazanan 2 kere cl gruplarindan cikan takim gecen sezon 6.bu sezon da 4.oluyor amk bana bunu bi anlatin hele.
Bir Galatasaraylı olarak beğendiğim bir futbolcu. Bizim takımda selçuk var lan o mevkide. Öpüp başınıza koyun bu adamı. Gayet sağlam bir topçu.
mutlu değil gibi. son maçlarda rezalet ötesi eleman.
emanet topçu gibi.
Tam bir leşti. Harika haber ya.