bugün

chelsea taraftarının kendisine ithaf ettiği: ''hoseeee morinyooooooooooğğğğğğğğğğğ hose morinyoooooooğğğğğğğ'' diye unutulmaz bir tezahüratı vardır, tezahüratın adı da harikuladedir: chant of jose mourinho!
Gol sevincinde bile taktik veren teknik direktördür.(Teknik direktörün altını çiziyorum)
real'i günümüzdeki real yapan adam. kendisinden önce real ile parayla saadet olmaz diye taşak geçiyorlardı. o geldi, real eski ciddiyetini tekrar kazandı. şu an halen onun takımı ve sistemi götürüyor. hakkını yememek lazım.

kendisinden önce lyon bile reali hem iç hem de deplasmanda üçleyip gönderiyordu.
sıkı bir fanatiği olarak son yıllarda çenesi , taktiğinden daha fazla çalıştığı için başarılı olamayan hoca. ancelotti'den daha sempatiktir. ama ancelotti işine odaklanıyor. nitekim real Madrid'e çok rahat bir şekilde özlemle beklenen şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kazandırdı.
görsel
real madrid ve chelsea'den giderek kupa almalarını sağlayan teknik adam. dizlerinin üstünde kayması ile meşhurdur.
Nereden ayrılsa kupa getirten hoca. Gelsene bize.
dün oynanan yardım maçında taç çizgisine yaklaşan şarkıcı Olly Murs a çaktrımadan çelme takıp düşürerek yarmış olan taktisyen. takım savunmasında açık gördüğü için taktik faul yapmıştır.

www.youtube.com/watch?v=7-1NuZ_CGxY
Takım oyunu olayını abartmış teknik adam. Sahaya kendisi girmiştir. Yarmıştır.
dün gece 00.00 sularından başkan aziz yıldırım'ı arayıp ''başkanım beni al'' diyen hocadır. imza an meselesidir.
tüm fenerbahçe camiasına hayırlı olsun.
muhabirlere ve diğer teknik direktörlere laf sokmaları ile nam salmış baba.

aynı zamanda futbola ironiyi getirmiştir. yoksa genelde futboldan anlayan kişiler ironiden anlamazlar.
çalıştırdığı takımlarda vitesi hem yıl bazında hem de sezon içinde artırmasıyla bilinen efsane teknik adam. futbol tarihine çoktan geçmiştir.
(bkz: troll)

görsel
rivayetlere göre bir cl maçında cezalıdır ve malzeme arabasının içine girerek saha içinden maçı izlemiştir.

enteresan bi adam.

edit: ahahhaha arsene denen ihtiyarla kavga etmiş bir de, helal.
dünyanın gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü değildir. gelmiş geçmiş en iyisi için: (bkz: brian clough)
futbol dehası olan teknik adam. pep guardioladan sonra dünyanın en iyisidir.
tapılası adam. dünyada 2 kişiyke tanışma fırsatım olsa biri bu adam olurdu diğeri de sir alex ferguson. sabaha kadar onlarla futbol konuşmak isterdim.
yine mourinho yine gerilim.

http://www.mackolik.com/H...nho-yine-yapti-yapacagini
2015 yılını şampiyonlar ligi'nde çeyrek finale bile kalamadan tamamlamıştır. yazik oldu çingeneye. hahahahahah.
Elinde imkan olUpta kullanmayı bilmeyen sayılı teknik adamdan biri. tam bir taktiksel zeka ozurlusu.
chelsea ya yakıştıramadığım teknik adamdır. bana göre her zaman dünyanın en iyisi, net!

chelsea ne lan ?
abramoviç'in konsomatrisi.
Bir tolunay kafkas degildir.
Taktiksel anlamda zayıftır.
tarihin en iyisi.