bugün

kendisi şunu demiştir: ben dünya'nın en iyi teknik direktörü değilim ama benden daha iyisi de yok! diyerek süper egosunu göstermiştir.
eski çalıştığı 2 klübü de bu sene elemiş dünyanın en iyi teknik direktörü.

(bkz: chelsea)

(bkz: barcelona)
dün gece az kalsın korkaklığının kurbanı olacaktı. yahu zaten pozisyon vermiyorsun, ne diye alıyorsun beşinci savunmacı olarak cordoba'yı? amaca giden her yol mübahtır tabi.
barca'nın havasını söndürmüştür. ilk yarı adam akıllı pozisyon bile vermemiştir.
ben bu adamı bu saatten sonra severim.
(bkz: forever real madrid)
(bkz: forever fenerbahçe)
kendisi showunu nou camp'da icra ederken fiskiyeleri açan barçalı yetkililere ve kendisinin olağanüstü zekasını görmeyi red edenlere bedava soda ısmarlayan bonkör teknik adam.
dünyada bir benzeri olmayan teknik ötesi adam.
tüysüz 30 kilo çeker.
barcelona taraftarlarına yaptığı hareketlerinde kendisinin chelsea başındayken ve barcelona'da bobby robson'ın yanındayken yaşadıklarının etkisi var. ben olsam ben de yapardım hacı. ayrıca adam kartlarını doğru oynuyor her zamanki gibi. real madrid'e göz kırpıyor.
(bkz: #7933467)
barca tribünlerine attığı selamdan sonra kalbimi birkez daha fethetmiş ve ''amına goruk jose başkan'' diye bagırarak üstüne koşma isteği uyandırmış teknik direktör.

orjinali için
(bkz: (vid #2780))
futbol anlayışını eziklik üzerine kurmuş. 28 nisan 2010 fc barcelona inter milan maçında utanmasa 10 kişi kale önünde baraj kurduracaktı.
ilk maçta 3-1 kazanmışsın, ikinci maçta 84. dakikaya kadar gol olmamış senin futbolcuların hala kendi yarı sahalarının ilk 15 metresi içerisinde. yazık.
bu arada bi ara başarılı pas sayıları gösterildi. barca 455 inter 59. daha da bişey demiyorum.
(bkz: futbol keyif almaktır)
kendilerini dev aynasında gören barcelonalı'lara ayarı vermiştir. 10 kişi oynayan rakibe pozisyon bulamadan elenmek eminim çok koymuştur barcelona'ya...

(bkz: mourinho ve diğerleri)
inter dediğin 10 kişi kalmış canavar demiş ve sabırla savunma yaptırmıştır teknik adamdır. eli öpülesi.
bildiğin kıl, antipatik ama ne hikmetse başarılı olan tipler vardır ya hayatta, işte böyle bir adam bu şahıs. iğreniyorum ama başarılı.
şüphesiz ki o matı 5 hamle öncesinden hesaplar.
kendisi hakkında yapılan güzel yorumları kaldıramayacak kadar insanat düşmanları olan adam.
futbolu güzellik için değil yenmek, kazanmak için oynatan dünyanın en iyi ikinci teknik adamı (1.capello). adam ne yapsın? 3-1 önde olduğu maçın rövanşında, ahahaha tribünler orgazm olsun da ben takımı açık oynatayım mı desin? isterse kale önüne 10' lu defans çeker, isterse takımı ip gibi dizer. kazanmak için her şey mübah değil mi arkadaş? bu adam da kazanmak istiyor. senin ooo manyak hareket, bak barça da şimdi rahat oynayacak demeni mi bekleyecek. yok öyle. helal olsun.
savunma futbolu oynattı diye yunanistan muamelesi gören adamdır. sorarım ilk maçta da 3 gol çakmadı mı barça'ya? 2. maçta da 10 kişiyle başka bir seçeneği mi vardı koskoca nou camp'ta. (bkz: ağlama melis)
maç sonrası tribünlere koşması ve yaptıkları görülmeye değerdi. barçaya ayarın kralını vermiştir.
(bkz: amına koduk mourinho başkan)
haticeye değil, neticeye bakan adamdır.
zekasına, karizmasına, antrenörlüğüne hayran olunasıdır ama futbol anlayışına hayran olmak için bu adamı gözü kör sevmek gerekir.
chelsea'de de böyleydi, defansif ve keyifsiz top oynatırdı. hala da öyle.
görsel
barçalıları barnebau'da real'in soyunma odasından eden adamdır.
tanrının oğlu. tanrı, onu yeryüzüne insanlara kazanmayı öğretsin diye göndermiş olmalı.
(bkz: jose mourinho/#7124470) ligmaçında ancak 6 kişi kalsak (hükmen mağlup olsak) sahadan yenik ayrılabilirdik diyen jose yine şovunu yaptı son düdükten sonra. bir adam onca yıldzın bulunduğu kadroda nasıl ön plana çıkar, nasıl tüm eşleşmeyi "fc barcelona vs. jose mourinho" haline getirir, optimum çabayla nasıl istediğini alır bunun şovunu yaptı. bir kez daha...
rüyalara son veren kibirli ama bi o kadar da iyi olan bir teknik direktör büyük veya küçük her takımda kendi sistemini oturtam ve herkese üstten bakan bir teknik direktör..
şimdi kapıdan içeri girse düşünmeden vereceğim adam.

guardiola'yı sağ cebinden çıkartıp sol cebine koyabilecek kurt hoca.