bugün

--spoiler--
kendisini cüce değil de kraliçenin büyükannesi öldürmüştür. dikkatli izlemenizi tavsiye ederim.
--spoiler--
Acikcasi ensest iliski mamulu kralin oldurulmesi supriz oldu bana.evet spoilerin taa dibine vurdum ne deseniz haklisiniz . Son olarak : all.man must die.
anasının amını tersten görmüştür.

içimizin yağları eridi.
rip kral.

--spoiler--
hayatımda ölümüyle bile beni sinir eden tek fiction karakter. lan adam hık dedi gitti. en iyisinin kellesi alında diğerinin gözünün önünde karısının karnındaki çocuk gitti kendi gitti kadın oğlunun ölümünü izleyerek gitti. bu ki hık dedi biraz kan geldi ağzından annesinin kollarında öldü. hak etmiyor böyle bir ölümü haketmiyor hadım edip derisini yüzüp on bin kere kılıçtan geçirmek lazımdı. of .
--spoiler--
Ölüm sahnesini iki defa izlediğim karakterdir.

Ama joffrey için değil. ilk seferde gözüm anasının memelerine takıldı ölüme odaklanamadım.
küllü nefsin zaigatül mevt . Her canlı ölümü tadacaktır.
--spoiler--

cofri piçi öldi mu
ıssız şehir kaldi mu
büyükanna öcün aldi mu
emdi cofri yamulur.

--spoiler--
bir kral.

kitap spoiler'ı verenlerin amına koyım buradan.
Eğer bu gece ölmeseydi sinirden zaten uyuyamazdım ancak o veledi zina böyle bir ölümü hak etmiyor sikile sikile öldürülmesi lazımdı piçin.
Tam anlamıyla bir oruspu çocuğu. Sihirli bi lambam olsa dilek dilesem onun yanına gidip öldürmek isterim o derece sevmiyorum pezevengi. Öldüğünü gördümya başka birşey istemem piç kurusun seni.
kendisi için yarın gıyabi cenaze namazı kılınacak kişidir.
şimdilik tek düşünüyorum.
yer belli değil.
3 kişi olursak bir yer ayarlarız...
ölünün ardından kötü konuşulmaz da, la on sayfa entry içinde bir iyi yazı olmaz mı? iyi ki geberip kurtuldu rahmetli.
adam pastadan gitti usta şaraptan değil.
son zamanlarda beni en mutlu eden olay bu piçin ölümü oldu. *
Joffrey öldü hea sonunda sezon bitsin öyle izleyim diyorum bu haberden sonra izlemeden durabilir miyim bilemedim şimdi.
--spoiler--

bulduğum ilk firsatta helvasını afiyetle dondurmalı falan yiyeceğim game of thrones'un oç karakteri. idi. nihohiahaiho.

--spoiler--
Her ne kadar nefret etsek de kötü olmayınca iyinin de değerinin anlaşılamayacağını düşündüğüm için ölümüne farklı baktığım Game of thrones karakteridir.
--spoiler--
purple wedding tiyatro sahnesi sonrasında başına fena işler gelmiştir.
--spoiler--
Tyrion Lannister'in ölümünden önce soktuğu laflar silsilesi ölümünden daha kıymetlidir gözümde. Soktu, soktu çıkardı Tyrion.

pastadan gebermiştir ayrıca.
Anasına çekmiş piç. Dayıyı suçlamak nedir la? Öz gardaşını? Çok ayıp.
Amın oğludur.

Yalnız bunu kim öldürdü, pastadan mı yoksa şaraptan mı öldü orasını baya merak ediyorum.
Ölumunde arya stark in parmaginin olmasini istedigim olu kral.
--spoiler--
yeniden çık gel kings landing'den sarı saçlım mavi gözlüm....
--spoiler--
--kitaptan spoiler--
dizi seyircisinin, cofri'nin gerçek katiline dair en ufak bir tahmin yürütememesi çok garip.
--kitaptan spoiler--
çok ciddiyim, şu başlığa uyarmadan spoiler yazı yazanların hepsine özel mesaj yoluyla tek tek kitaptan spoiler vermeye karar verdim. hadi sıkıysa editlemeyin, 24 saat süre veriyorum.