bugün

Dizi boyunca sürekli ağlayıp zırlamasıyla bilinir.
Özledik yoo!
Dizinin en sevdiğim karakteri,hastasıyız efendim.
Walter White'ın kavuşamadığı mutlu sona Jesse Pinkman kavuşmuştur.
(bkz: mücahit terzioğlu).
En sevdiğim breaking bad karakteri.
Tam bir mal.
Walter white'a devamlı bitch demesi aklımda kalmış.
ilk dört sezon boyunca çok sinir bozucu tavırlar sergilese de beşinci sezonda baya olgunlaşmış
Walter'a doğum günü hediyesi olarak saat almıştı
Skyler ise hala kaşarlık peşinde.
T: Beceriksiz ve korkak bir adam olarak başlayan ama sonrasında White hocanın tedrisi ile olgunlaşan bir karakterdir.
Sadece bu kısım bile diziyi ilginç kılmıştır.
Sinir bozucu birisi olduğuna katılmıyorum ancak bana göre birlikte iş yapılacak birisi de değil idi. Walter white eğer zamanında ortaklığı bozsaydı ya da jesse kız arkadaşı ölmese ve parayı alarak olaylardan uzak kalsaydı iki taraf için de daha iyi olabilirdi diye düşünürüm ben..
Skyler White'tan sonraki en sinir bozucu Breaking Bad karakteridir
Bitch'ten başka birşey bildiği yok
Walter White'ın yerinde olsam
Önce boğarak öldürür
Sonra da asitte eritirdim.
öz annesine bile bitch diyen breaking bad karakteri.

yeah mr. white! yeah science!
Malın önde gidenidir ama bir o kadarda sempatik ve iyidir. Walter white'ın ortağıdır. Meth işinde çok iyi olmuştur. Çok iyi arkadaşlara sahiptir. Hikayenin sonunda farklı bir kimliğe bürünüp yeni bir hayata başlamıştır.
ağlayıp durma sürekli düşünmeden hareket etme duygularına yenik düşme şu zaaflarını kimseye gösterme gurban olduğum.
keş meş ama iyi çocuk be (yazarken iyi olduğu konusunda şüpheye düşmedim desem yalan olur)
özellikle bitch diyişi aklımdan çıkmıyor, bir insan bir sözcüğü bu kadar içten bu kadar güzel nasıl söyleyebilir aklım almıyor, şimdi bahsedince jessenin bol bitchli bol yo'lu konuşmalarını özledim, gidip biraz bakınayım.
bana iyi seyirler yo!
iyi seyirler yo.!
Bitch deyişi mükemmeldir.
Yo yo yo. 148-3 to the 3 to the 6 to the 9, representing the ABQ, what up, biatch?!
şu hayatta en güzel bitch diyen insan,
whats up bitch!
Öncelikle :

--spoiler--

Bin kere spoiler, okumayın, uyardım.

--spoiler--

Aaron paul tarafından canlandırılan karakter.
Bugün breaking bad'in son bölmünü izledim. dizideki Tüm herkes ölmüşken onun yaşamasına mutlu oldum. Gerçekten bir karakterin hayatta kalmasına bu kadar sevinemezdim. Şimdiye kadar bu kadar çok sevdiğim birkaç dizi karakteri olmuştu o kadar. Ama ilerde ona ne olduğundan hiç bahsedilmemiş olması üzücü. Sanırım oynadığı diğer yapımları da izleyeceğim.

son olarak: (bkz: bitch)
bu picin evladi dizinin son bolumlerine dogru sinir krizlerine giriyo. sebebi de küçük çocuğun önünde öldürülmesi. kimsede demiyo ulan orospu cocugu senin yaptigin bu meth yüzünden kaç tane ocak sönüyor diye.
kendisi kadar seri biyaç diyebilen biri yoktur.
Yeah mr. white , yeah science !
paraları gazete gibi etrafa saçaladığı an izleyicinin ruhunu okşadığını kimse yadsıyamaz.
izleyicinin o'na olan sadakati de tamda bu noktada ortaya çıkıyor.
buna benzer bi sahnede kardeşinin sakladığı cigaranın sorumluluğunu üstlenmiş olması.
o sahneyle de duygusal izleyicinin gönlünü bir kez daha fethetmişti.

hakkaniyet ölçütünü aşmayıışı, aşırı duygusal oluşu, arkadaşlarına verdiği değer ve sözünün eri biri olmasının üstünü çizen hatası ise sattığı boku içiyor olmasıydı. bizimde bildiğimiz, gördüğümüz, gözlemlediğimiz kadarıyla eğer bu boku satıyorsan içmeyeceksin. tuco da aynı hatayı yaptı. sattığı boku içiyordu. birisi duygusuzun allahı, birisi kozasından çıkmak üzere olan kelebek hassasiyetinde. sonuç ikiside sıçtı.

çocuklara olan inanılmaz koruyucu yapısı, madde kullandığında puff diye ortadan kaybolunca:

elde var sıfır.

sevdiği kızla uçarken:

düşüş, elde sıfır.

kendini yitirdiği an ise gale'yi vurduğu andır.

kapıdaki o sahneden önceki jesse pinkman ve sonraki jesse pinkman olmak üzere iki ayrı dönemde değerlendirebiliriz.

zira tamamen savunmasızbirini sadece walter white'in piyonu olarak öldürmüştü.

jesse yi jesse yapan her şey o an

puff uçuverdi.

gözünde birdaha o ışığı göremedik.