bugün

Surinam asıllı portakal.
Haftaya Alper ile birlikte cezalı olacak futbolcu.
Şu adamın dilinden anlayan tek bir futbolcu yok koca takımda.
Bitiriciligi bildiğin sabri sarıoğlu.
Fenerbahçe'de değerini düşüren futbolcu.
Seneye minimum 8-9 isterler, kiralamak için de 2-3 isterler.
bu sezon fenerbahçeyi kurtarmış topçu. fenerbahçenin nerdeyse bütün etkili hücumlarında bu adam var. şu an fb kötü halde diyoruz ama bu adam olmasa kim bilir ne haldeydi. seviyoruz seni kara oğlan iyi ki varsın.
bu sezon için olmasaydı fener diye bişey kalmayacaktı.
Meslek lisesindeki çalışkan öğrencidir.
Bu herife quaresma'dan iyi diyen en fazla 17 yaşındadır. Ciddiye almayınız, siktir çekiniz.

Konyaspor'daki ömer ali'den bi farkı yok.

Takım makım da tutmuyorum amk, futbolseverim işte.
Beşiktaşımız'a hayırlı olsun.
sunderland adamı 18 milyona almış. Adam bizim ligimizde kendini göstermiş. En iyimser ihtimalle fikonun kara gözü kara kaşı hatrına aldıkları fiyata beşiktaşa satsalar bile beşiktaş 18 milyon vermesi gerek.

Bak 18 milyon euro. Türkiye liginde bu bonservisi verecek baba yiğit yok. O kadar çıldıran varsa da açıkçası 18 milyona fiko gibi adam gidip bunu almaz bunun en az 3-4 katı daha iyi bir oyuncu alır.

Not: fb
Tinertaşlıların hayalini kurduğu futbolcu.
Boşuna heveslenmeyin. Lens bir yere gitmeyecek. iyice götünüz kalktı valla sizin. Hahahaha.
Fenerbahçeye son 20 senede gelen en iyi ilk 10 yabancı futbolcuya rahatlıkla girecek adam .. bu sezon iyi ki vardı ..
babasının vefatı dolayısıyla hollandaya gittiği için osmanlıspor maçında oynamayacak topçu.

başı sağolsun.
babasını kaybetmiş futbolcu. evet.
babası vefat etmiş. başı sağolsun.

http://www.ntv.com.tr/spo...%2c8pctNT7dokOIzlkow77bLw

görsel
beinsports’un haberine göre maç için cenazeye katılmadan geri gelecek futbolcu. 5 dakikadır bu adamı övmek için kelime arıyorum fakat bulamadım seneye takımda olmasa bile bu adamın yeri artık çok ayrı, arma için yapılan fedakarlıklar unutulmaz.
nereden bok atacağını bilemeyen tinercilerin saldırısına uğrayan adam gibi adam. maç başı parasından ziyade takımın kendisine ihtiyacı olduğunu bildiğinden fedakarlık yapmıştır hepsi bu. dün boktu bugün koktu takım sporlular anlayamaz bunu.
Babası ölmüş başı sağolsun.
Akşamki maçta oynamayacak futbolcu.
SENEYE TOLGAY ILE TAKASTA KULLANILACAK OYUNCU. QUARESMA VE BABELE YEDEK LAZIM.
babası nalları dikmiş balon.
en değerli varlıklarından birini kaybetmiş değerli futbolcu. başı sağolsun, babasının mekanı cennet olsun.
aman ne iş ahlakı ne profesyonellik, türkiyede hem de. şu kuşlar ötüyor ya kafa tırmalıyor sırf. babamın cenazesine katılamayacak hatta acımı doya doya yaşayamayacaksam sikmişim hayatı da futbolu da parayı da profesyonelliği de. iş ahlakıymış, hangi ahlaktan bahsediyorsunuz? hiçbir ahlak zaten demez ki yakınının acısını içine göm gel ertesi gün de işini yapmaya devam et diye. olayın aslı nedir bilmiyorum ama konuyu gördüm ve fenevli uyuzların yazıları son derece zekasızca geldiği için bunu yazma gereği duydum.
tam mal bu aq fenevlileri. övecek nokta arıyorlar. van persieye bir küfrederler bir göklere çıkarırlar. beş para etmez bir oyuncu için oo robin van persie diye inliyor aq kuşları. hayır izliyorum maçlarını futbolu bırakmış ve unutmuş resmen.
aylardır afedersiniz bi bok yapamayan moussa sow'a musa musa diye bağırıp şu adama bi kere bile tezahürat yapılmaması zoruma gidiyor arkadaş. sowu da çok severim ama ne zamandir hiçbir şey yapamiyor hala musa musa. inadina lens lens ulan.

edit : 12.asistini de yapmıştır.
seneye ne yapıp edip takımda tutulup yanına bir 10 numara bir adam gibi forvet eklenmesi gereken adam. lan nasıl fırçalıyor takımı 2-0 yenik duruma düşünce. evet.