bugün

Arkadaslar selam.

Antalya'da Yeni bir projeye basliyorum. o yuzden sozluk goygoyuna vakit pek ayiramiyorum.

Loder operatoru, tır soforu, pprc kaynak ustası, kamyon soforu, jcb operatorune ihtiyacim var. maaslar dolgundur. 12-14 civari. aylık 1500 tl'lik yemek ticketi da var. sigorta tam, bizde yamuk olmaz. antalya'da yasayan olacak. kendiniz olmasa da esiniz dostunuz vardir buralarda. birilerine derman olur belki. gurbetci olmaz ama. ilgilenenler pm.
Yeni başlayan projesine hayırlı olması dileklerimi sunuyorum.

Umuyorum zeytinköy'ü yıkıyorsunuzdur ağabey. Swh.

Belirtilen özelliklere sahip, işe ihtiyacı olan olursa kendisine yönlendirilecek yazardır.
görsel
naber lan göt kenarları.
sagliginiza asosyal fakirler.

görsel
Eyt emeklisi. 8 nolu koddan çıkışı yapılıp, sgdpli olarak tekrar işe girişi yapılmıştır. Emekli maaşı bağlanan şanslılardan mı yoksa hala bekleyenlerden mi?

Not: asosyal fakirler yazınca yine üstüme alındım. ikisi de benim. Napıcam ben bu benim aşağılık kompleksimi?
Herkes de zengin amk. Bir havalar bir şeyler. Sanırsın karayiplerde 50 metrelik yatından giriyor sözlüğe.
Ooo tito abi gelmiş
Saygılar bizden efenim.
Totonok Folmondoko Bositon gomo golmoş.

Hoş gelmiş.

Swh...
her an nick degistirebilirim.
o derece sarhojum.
kendisine yeni nick önerim;

batan titanic'i görmeye giderken batan denizaltı

selam ve duva ile.
Seçimdem sonra ancak ayıldı herhalde. Titanik martta böcek'te gidecek. Kendini hazırlasan iyi olur.
Şüphesiz ki sözlüğün en iyi yazarıdır. Aksini iddia eden toptur. Engin tecrübelerinden yararlanmak için her gün sözlüğe girmeli. Alanya’da yazlığında ailecek 1 hafta konaklama sözü verdi.
Kuşkusuz bir eliyle diğer elini tutamayan yazardır. Çünkü şizofren değilim, neden kendimle el ele tutuşayım der.
görsel
uludağ sözlüğe girdiği herhangi bir entry haberi olmadan değiştirilse, örneğin; "ben tüplü audi kullanan götün tekiyim" yazılsa gülüp geçecek yuzır.

tutturla kazan inşaallah...
Yani büyüğümüzsün bişey diyemem ama yeni nick entry içinde gizli sanki ahdjfk.
(bkz: shrek teki yeşil ayı)
(bkz: cici hanzo)
(bkz: Hanzo filmindeki hanzo)
Benim aklımda bisi var ama söylemem tito abi, ben yapcam çünkü
Sen aksama biraz içince yine amcık boncuk bisiler bulursun gerçi.
Sadece titanik yap. Sikli mikli nikler iyi değil.
Benim ben. Memlekette bizden başka varank soyadı yok.
Nick değiştirme partisi mi? Olley!
Çükübik bik de olur bak.
Kuresel tıkınma koy knk.

Evet
sikko balık filmindeki jaws. iki kelimenin yerini değiştirince jaws ın önemi nasıl arttı ama bence bunu yap hem masrafsız yeni kelime almana gerekte yok.