bugün

"Bireysel istatistiklerle ilgilenmiyorum. Sadece ama sadece kazanmak istiiyorum."

görsel
bilgisaray ekranlarınızı süslemesi için iki adet duvar kağıdını doğal olarak şekillendirmiş adam.

görsel
görsel
görsel
kendisine ait hava yolu şirketi olan uçan adam sabrinin tek rakibi olan basketbolcumuzdur.

(bkz: vesely hava yolları)
sezon başında galatasaray ın:

"bu vesely jan vesely, bize düz vesely lazım" diyerek transfer etmediği basketbolcudur.

bizim yönetimin transfer politikası çok sağlam doğrusu.
süperstar olmasının yanında süper karaktere sahip güzel insandır. nazar değmesin...
jan jan vesely
ucalim vesely
smacı basmadan duramiyorum.
euroleague tarafından ocak ayının mvp si seçilmiştir.
görsel
http://www.euroleague.net/news/i/6ni8o9q57yy8hsdc
görsel
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=QfeIJOmIbOo
euroleague'de ayın mvp si secilmistir. kariyerinin zirvesini obra ile birlikte fenerbahcede gecirmektedir. Vesely airlines adlı bir havayolu şirketi vardır kendisinin.
bir maç kötü oynadı fenerbahçe zorlandı adam resmen bel kemiği gibi. evet.
karşıyaka maçında sakatlanmıştır. umarım ciddi bir şey değildir.

görsel
en az 6 hafta takımdan uzak kalacakmış. bu da sezonu kapattığı anlamına gelir. bu gelişme ile fenerbahçe erkek basketbol takımının euroleague şampiyonluğu başka bahara kalmıştır.
görsel
görsel
görsel

Adam. Evet.
uzun yıllar takımda kalmasını dilediğimiz çek havayolu şirketi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
bu akşam sahalara geri dönecek aslan parçası. aşırı özledik.
Fazla zorlamaması gereken adam gibi adam. Final four'da lazım. Evet.
--spoiler--
Bu dönüş benim için çok iyi oldu
--spoiler--

görsel
Koyup gecmesini hatta sokup geçmesini istediğimiz Fenerbahçe nin çek pivotu. Beline kuvvet .
jan jan vesely ucalım vesely gel bana ucarak smac bas be.
kanının son damlasına kadar savaşan adam gibi adam. hırsıyla maçı aldırdı.
An itibariyle 0/6 yapan oyuncumuz. insan bir tane bile sokamaz mı be dedirtmiştir.
Edit:0/8 oldu. Napıyorsunuz vesely bey?
Vesely yi harcadığımız falan yok da 12 atıştan hiç biri mi girmez bunun merakındayız.
Serbest atış çizgisinden 8 de 0 atan oyuncu. Bari karpuzlama falan denese, yemin ederim girer.
büyük maçların adamı değilmiş, bunu öğrendik bu gün.

edit: eksileyen ya da eksileyecekler, bunu kötü anlamda söylemedim, stres kaldıramıyor anlamında söyledim.
Rus iş adamlarının 2.5 milyon euro ya maçı satmasını istemişler. Jan vesely de tabi ki neden olmasın demiş bence olay bu.