bugün

kylie irvingle aynı takımda olmaması sebebiyle yeteneğine rağmen yine şampiyonluk göremeyecek oyuncudur.
Brooklyn nets'e gitmesi büyük hata oldu bence. Hali hazırda topla oynamayı çok seven irving'in yanında sıradan bir köşe üçlükçüsü olacakmış hissiyatı var. işin kötüsü nets harden takası için takımdaki tüm savunmacıları ve geleceğini takasladı özellikle jarret allen. Eğer olur da bu takas tutarsa yeni bir gsw hegemonyası gelmiştir nba'ye.

Nesee, nets-lakers maçı gelsin seriden.
götü göbeği salmış basketçidir. ona rağmen 30-40 arası atıyor her maç. ilginç.
görsel

Tam bir basket oynayan toraman site çocuğu olmuş.
Namı değer bay sakal. Nba'nin savunulması en zor oyuncularından biridir kendileri. Pekçok kişi bu adamı sevmez, çünkü takım oyunu yerine daha çok bireysel olaarakön plana çıkıyor. Ama her ne olsun olsun saygıyı hakeden bir adam.
striptiz kulübünde bir gecede 1 milyon dolar harcamış.

https://tr.sputniknews.co...e-1-milyon-dolar-harcadi/
artık kafasına ebesinin şeyi kadar kalın kafa bandı takmaya başlamış. reyiz takkeye geçiş ne zaman, o sakallara iyi gider bak....
bu sezon gününde olduğu bir maçta 81 sayıyı geçmesini bekledediğim süperskorer.

çok yetenekli de mentalitesi pek oturmadı bu çocuğun.
stil olarak 'mağara adamı' stilini benimseyen, nba'deki en durdurulamaz birkaç oyuncudan biri, mvp.
hem yeşilçam'ın, hem hollywood'un ipliğini film detayları üzerinden pazara çıkarıp sözlüğü şenlendiren sinemasever yazar.
Bu koca götlü geçen sene nasıl mvp oldu? Son gsw maçını izledim, savunma yaparken adam kaçırıyor, hücümda da top elinde değilse hiçbir şey yapmıyor. Yenilmeleri ve play-off dışında kalmalarına sevindim. Böyle süper star olmaz.
Utah kendisi için tuhaf bir savunma geliştirmiş, arkadan savunuyorlar. Az da olsa işe yarıyor. Bu gece sanırım 2 isabet tek bulabildi harden.
all star şampiyonasında patlamış, beni üzmüş sakallı çocuk.
Günümüz basketbol taraftarları tarafından(çoğu taraftar yani) mvp denilen yıldız.

Anlamıyorum abi allah aşkına harden çoğu maçta 4/18 üçlük 6/15 iki sayi ve serbest atislarla oynuyor. Boyle mvp olunuyorsa topu kullanan herkes mvp olsun o zaman.

Russel W. ‘Da böyle 30-40 top kullanır 30 sayı atar saçma sapan asist kasıcam diye top kaybı yapar sonra abi adam süper oynuyor yaa...

Benim için mvp lebron’dur, kobe’dir, nowitzki’dir... vs...
nba tarihinin en yetenekli çöpü.
basketbol oynamaktan başka yeteneğini yok sanırım. o da 105 zaten yetiyor.
Kobe bryant sonrasında zevkle izlediğim ilk basketçi. Dün akşam yeniden 57 sayı atarak, kobe un 16 maçlık 33+ points serisini 17 Maçla egale etmiş durumda. Houston u omuzlamaya devam ediyor.
Ypg militanı gibi bir tiple dünyanın en prestijli basketbol liginde oynamasına izin verilen şopar. Git bir tıraş ol önce amk ayısı.
dök bizi sokaklara tek gerçek kral. o nasıl game winner, o nasıl savaşmak, o nasıl liderlik. nba tarihinin gördüğü en iyi takıma karşı chris paul ile aaron gordon yokken yanında pj tuckerla, danuel house ile, austin rivers ile o nasıl maç kazanmak. o nasıl 44 sayı o nasıl 15 asist.

çıldırmamak elde değil. insanüstü. 20 sayı geriden. rakip sahada. aklım almıyor.

mükemmel.

https://youtu.be/ITfo-f6NiwM orgazmdan daha çok zevk veren o mucize maçın linki. izleyin aq.
Nam-ı diğer sakallı reyiz. En sevdiğim basketbolcu. Lebron ve curry senin sakallarına kurban olsun.
bugün doğum günü.

görsel
https://www.youtube.com/watch?v=Kk8TVGTXl3w
2017 - 2018 sezonunun mvpsi olmuştur kendisi.
rob pelinka'nın menajerliğini yaptığı shooting guard.
Bencil piç.