bugün

The Sound and The Fury adlı filmini Venedik'te izleyici ile buluşturan beyazperdenin bilinen ismidir.

http://www.filmloverss.co...i-the-sound-and-the-fury/
Aynı odada kalındığında sağ kalamayacak şahıs.
zannımca, kuzey kore fedaileri tarafından suikaste kurban gidecek oyuncu.
Felaket karizmatik oyuncu.
O gözlerini kısarak bakışı,gülüşü her şeyi.
Bu erkekse bizim ülkedekiler ney acaba!
sıradan bir erkektir. son dönemde reklamı iyi yapılmıştır. beğenen kızlarımız spider man filmindeki james'i niye normal buluyorlardı acaba?
oyunculukda çok iyi sesinide çok beğenirim çok da karizmatik bir oyuncudur son dönemlerdeki filmlerinden ziyade eski filmlerini daha çok beğenirim.
(bkz: dahi)
127 saat filmindeki iyi oyunculuğu ve the interview filmindeki kötü oyunculuğuyla tanınan aktör kişi. O kadarda iyi oyuncu değilmiş dedirtir.
gözdemdir. o gülüşünü seviniz, sevdiriniz.. bir dahi olmasını da eklersek aradığım bütün kriterleri barındırır.
bu adam ve tayfasında* ağır ılıklık seziyorum.
ılıklıktan ziyade gay'lerle fazla dalga geçiyorlar. yönetmenliği de çok kötüdür bu arada.
her role uyum sagalyabilen oyuncu. kotu adami da iyi adami da oynayabiliyor.
11.22.63 adlı muazzam süper mini dizinin başrol oyuncusudur.

diziyi mutlaka seyredin. zamanda yolculuk temalı. 8 bölüm. çoğu kişi duymamış
Büyük oyuncu olacak diyorlardı ama bir türlü bekleneni veremedi.Saçma saçma filmlerde oynayarak vasat seviyede kaldı.
son filmlerinde veya dizilerinde bir tek 11.22.63 dizisi güzel olan aktör. hele komedi yapımları tam rezalet. beğenen eziktir.
Bu Adam yakışıklı değil ama ilginç bir karizması var tipi ben farklıyım diye bağırıyor.
Spiderman de de karizmatikti.
çok afedersin götündeki kıllar kadayıd olmuş hala ne biçim filmler çekiyor.

hollywood şeyys.
Şuan tv de interwiev adlı bir filmde ereksiyonunu gizlemeye çalışan bir karakteri canlandırıyor.

Yakışıklı çocuk maşallah.
bi insanın yerinde olmak isteseydim o insan bu olurdu. adamdaki karizmaya bak amuhagoyum.
11.22.63’ü izliyorum şu an o kadar doğal ve yakışıklı ki…
Hakkındaki dedikoduları duymamıştım biraz inceleyince onları gördüm ve bi’ iğrenti geldi.
Ama genel olarak yakışıklı yani. Kumral seviyorum.