bugün

Her şey süper de abi, Murat Cemcir'in bölüm sonundaki kusma olayı kadar gerçek bir sahne yok Türk televizyonu ekranlarında.
Daha da bir şey diyemiyorum. Hastasıyız.
--spoiler--
vedat'ın zehra'yı itin götüne soktuğu sahnede içimin yağları erimiştir.
--spoiler--
Ahmet'in telefon görüşmesiyle yarmıştır.
görsel
Lost dizisini türk yapımı yapmaları. Jackup ın Yakup, Sayid in Seyid olduğu bir Kayıp dizisi çekmeleri muhteşemdi.
ahmet kural'ın bankayı aradığı ve müşteri temsilcisinin '' önce 3 sonra 9 sonra da yine 3'ü tuşlamanız gerekiyor '' dediğinde verdiği cevap süperdi. ben de ne zaman tolga abi hugo esprisi yapacaklar diye bekliyordum.
espri kalitesini gençliğin hayatına göre düzenlemiş dizi...

40 yaşın üstü insanlar yapılan esprilerin taş attığı yerleri anlayamaz kolay kolay...

adamlar torrent sitelerine kadar espri yapıyor...
19. bölümünde ezgi asaroğlu'nu ağırlayacak komedi dizisi.
ezgi de yakışmış oraya. yeriz onu.
--spoiler--
-murat bey emniyet müdürlüğünden arıyorum
+kontör mü isteyeceksin.
--spoiler--
18. bölüme dair.

vedat'ın intikamı çok pis olmuştur. yürü be vedo!

ne yalan söyleyeyim; o hareketi ben bile beklemiyordum!

hadi bakalım zehraaa, ufaktan fıtı fıtı.
izlenilesi yüksek dizidir. ahmet kural ve murat cemcir başrol gözükse de, kuşkusuz diziyi dizi yapan salih abi ve vedat ikilisidir. boomcu onur ise sofranın salatasıdır.
ece(vit) telefonu kapatırken "kib bye" dedi ya la!
süper bir dizidir. Ahmet kural hastası olunacak adamadır.
ahmet kuralın feridenin arkadaşlarıyla buluştuğu sahne bence bölüme değer o derece komikti.
ahmetin "garsoooooooon"diye bağırışı daha sonra hesap geldiğinde feridenin doktor arkadaşının el uzatırken elini tutup tokat atması falan on numaraydı.
murat cemcir'in anüsüne kamera girerken kendini sıkmaması için cevap verdiği gelmiş geçmiş en iyi gol; savcının söylediğine göre fenerli müjdat'ın attığı gol. guimares'e çaktığı bir gol var, bu olabilir diye paylaşıyorum;

http://www.youtube.com/watch?v=HY--G88UI0A
son bölümü ile türkiye'de durum komedisi dalında çığır açmışlardır. bozmadan devam etmeleri dileğiyle.
(bkz: ahmet kural şov)

"songül karlı videolarına kadar gittim sizin müşteri temsilcisini ararken" ..

http://www.youtube.com/watch?v=Q_TKbpSiCE0
'ya la' ile biten cümlelerin bolca görüldüğü sevilen bir dizidir.
büşra gitsin artık bu diziden ...
güzelim diziyi mahveden tek insan. olmamış, olmamış, olmamışşşşşş.
lanet olsun! yemin ediyorum lanet olsun!

bu kadar mükemmel ilerleyen bir dizinin, bir gurubun neden ecevit gibi bir karakterle amına koyuyorsunuz?! ya istemiyoruz abi istemiyoruz ya, büşra pekin dünyanın en iyi oyuncusu da olsa, ilerde dizide çok iyi yerlere geleceği yalanına kansanız bile istemiyoruz ya! büşra pekin ile bir derdim yok benim, benim derdim o üçlünün arasına dördüncüyü koymanız!.. resmen kaynak yaptı böyle bir şey yok ya! deli olmuş vaziyetteyim şu an.

18. bölümü indirdim, açar açmaz o üçlü arasında "büşra pekin" i görünce yemin ediyorum içimde diziye dair en ufak bir heves kalmadı ve ikinci sahnede de büşra pekin'i görünce kapattım diziyi. acayip sıktı artık, inanılmaz sıktı bu kız. sırf bu kız yüzünden böyle mükemmel bir diziden mahrum kalacağım için çok üzgünüm.
Komikliğine, oyunculuğuna, izlerken zevk almaya bir şey demiyorum ancak, senaryosunda ki devamsızlık olayı yanlış gidiyor gibime geliyor, her hafta farklı konu olan dizilerden olsa eyvallah, ancak ortada kayp diye bir dizi geyiği var bu bölümde neredeyse hiç bahsi geçmedi, madem üzerinde durulacak bir konu değil keşke hiç girmeselerdi bu işlere, normaldede gayet eğlenceliydi zaten.
üçlü bozuldu araya büşra girdi. teyzemin kızı sen olmadın çık git diziden diyemedim ya, laa.
ecevit zorlamasını beğenmeyen, yeterince başrol oyuncusu olan bir diziye zorlama bir karakter sokulmasına sinirlenenlerin koyun sürüsü olarak nitelendirildiği dizidir.

ben o dizinin hemen her bölümünü en az 3 kere izlemişim lan, ne koyun sürüsünden bahsediyorsun sen!? olmuyor işte, beğenmiyorum ecevit'i! ahmet, murat, sadi, hadi salih abi de olsun, bunların rakı masasında o kadını görmek istemiyorum ben! çok seviyorsan sen, git bkm izle.
--spoiler--

-bu ney lan.biz panda falan mı yedik bilmeden?

--spoiler--
türkiye bu dizi sayesinde ilkleri yaşıyor.

yarılarak izleriz kendilerini.

(bkz: murat cemcir)
(bkz: ahmet kural)

ahmet kural ın "garsooğn" ve diyemedim ya la sı meşhurdur dillere destandır.
sadi celil i harcamamak gerektiğini düşündüğüm dizi. diğerlerinin fırlamalığının yanında masum kalır.