bugün

Ağlıyorum lan. Sebebim yok, herhangi bir etmen ya da kişi yok sadece mideme oturan demir bir bilye hissediyorum ve ağlıyorum. Kaç yıl oldu son gözyaşlarıma hatırlamıyorum ama ağlıyorum. Çorak sandığım gözlerim bendini yıkmış çağlıyor ve ben ağlıyorum. Ağlıyorum amına koyum.
Bir tuzaktı yaşamak,
Mutluluğu kaybedene kadar...
Onlara dair ne kısas, ne intikam istiyorum. Ne üzülmelerini ne de mutlu olmalarını istiyorum. Sadece bilmelerini istiyorum. Sebep olduklarını, bunu bildiğimi bilmelerini.
Yok aga içmeden uyunmuyor kesin bilgi.
birilerini sevmeyi çok seviyorum.
görsel
görsel
He valla.
bir şey güzel olacaksa kolay olur.

budur yani.
Yorgun dünyaya bakarken, bir merdiven altında uyuya kalmışım...

Hapsetmiş beni farkında olmadan sustuğum anlar,
içimde kırılmış koca koca umutlar...
Bu saatte niye eski güzel günlerimi hatırlıyorum. Sadece hislerimi özlüyorum. Şahsını değil. Kurtulamıyorum, sürekli tekrardayım. Tam bitti gitti derken yine aynı noktaya dönüyorum.
Daha önce 4 kere daha tekrarladığım yerdeyim. Döngülerin süresi de 1 yıl yani az bir zaman da değil. “Allahım ben n’apacam?!!” Diye bağırasım geliyor artık.
Birisi için tüm dünyayı karşına alacak gücüm vardı ama o birisinin bunun zerresini göze alacak cesareti yoktu. Hayat böyle işte tek gülüşüne ömür adayacağın insan gün gelir seni ağlatır ve sen hiçbir şey yapamadan boğazındaki düğümleri sayarsın ne kadar garip bir dünya. Gözünde gönlünde birini devleştirmek kadar kötüsü yok. içim acıyor, nesefim kesilecek gibi oluyor. Gözyaşım içime akıyor, üzülüyorum en çokta inanmışlığıma ...
Evet canim sozluk, yine sosyal medya hesaplarini kapatip buralara dadandim. En azindan salak sacma da olsa fikirlerimi bir sekilde belirtmek guzel hissettiriyor. Cok fazla kalmam ayrica 10 15 gun sonra tekrardan uzunca bir ara verebilirim. Neden olmasin, benim hesabim sonucta awq.
görsel
Gece gece mahvoldum.
Düşündüm, bir çocuk gibi kara bulutların içinden düştüm ...

Düşündüm, Uykusuzluğun sisli havasında, kayıp giden mutluluğu.
Sessiz ve sebepsiz umutsuzluğu,
Artık çocuk kalamayan sonsuzluğu...

Ve yine düştüm,
Borcum varmış gibi resmedilmeden,
hayallerin içine...
Kaşlarım çok kalın amk.
Diyeceğim o ki;
Özledik,üzüldük
Ağladık, yıprandık ama soranlara;
“Dün biraz geç uyudum ondan böyleyim.”
Dedik...!
görsel
Bu gece de hüzünlenmek için sebep bulduk.
ben sana sinirimden uyuyamıyorum kaç gündür. Dilerim senin de böyle gözüne böyle salak sepet işlerden uyku girmiyordur.
... kalırsa yazık olur. hayata küsüverirsin, hüzünler seni bulur. Bi' şeyler yapabilirsem, güzel gözlerin için. Başından geçeni anlat, masaldır benim için.
Son dubleyi içmeyecektim. iyi geceler sözlük bi kusup yatıyorum
ne salak yazarlar var.
Topraktan kötülük fışkırıyor resmen, gökyüzü falan hep kırmızı oldu.
Hayat,
Sımsıkı sarılırken rüyalara,
Düşmek gibidir dünyaya.

Ve Sual ederken umudunu,
Kaybetmektir yarınlara ...
olmuşu, olmamışı, her şeyi sikeyim.