bugün

bir an önce geçse de kurtulsam dediğim lanet durum. uykumun,hayatımın içine etti resmen.
bazen deli gibi kahkaha atarken bile gelebilir, oturur yüreğinin en derinine.
bu saatlerin hisse bürünmüş hali.
aniden gelir...
gecenin bi vakti dışarı çıkıp bağıra bağıra küfür etme isteği uyandırır.
Bir nevi insana gelen vesvese.
https://fbcdn-sphotos-b-a...12082550_1800154221_n.jpg
Boşyere canı yanmaz insanın.. Ya bir eksiklik vardır geleceğe dair, Yada bir fazlalık geçmişten gelen.
sabah 9'dan gece 1.30'a kadar, tıkılıp kaldığı eve sinek dahi girmemiş insan hali.

(bkz: pinkwaterdrop)
sebebi hiçliktir.

(bkz: martin heidegger)
hani şeker yersin de elinin bir kenarına bulaşmış olur balı, hatta küçükken yumiyum yerken gelirdi başıma en çok..
sonra nereye dokunsan eline yapışır gibi olur bir şeyler.
giderek kararır üzeri etrafından kaptığı tozlarla.
temizleme imkanın yoksa daha da sıkar canını.
bazen de tik oluşur farkında olmadan elin oraya gider, dokunursun yapışkanlığı kaybolsun diye.
bir yandan da dikkat edersin aman üzerime bulaştırmayayım diye.
suya dokunmadıkça gitmez..

-biri bana su getirebilir mi?
bir türlü aşamadığımdır.
dolunay etkisidir.
şuan içinde bulunduğum durum.

(bkz: en boktan hâl)
iç sıkar. Saatlerce ağlamak istetir bazen ama gözden tek damla akmaz. Nedeni de olabilir. Olmayadabilir.
Çok yıllar evvel bir grup Adanalı Anarşistin çıkardığı fanzin ismidir. Güzel yazılar okuyorduk artık yok zannımca.
içime oturan öküzün diğer ismi. Çok kırgınım sözlük. Dayanılmaz bir sıkıntı içimde, nedeni ne bilinmiyor?
bu saatte uyanık olmayı sağlar.
imandan uzak olanlarda nüks edendir.
tekdüze hayatlar, her yerde lanse edilen şaşalı hayatlar, özentiler, asla ulaşılamayacak hedefler, sevme sevilme korkusu, ön yargılar, kıskançlıklar, yanlış meslek seçimleri, etraftan gelen baskılar, birileri ne der korkusu kısır döngüsünün en bariz sonucudur.
insana kafayı yedirir. intihara kadar götürebilir..
şehit haberleri başta olmak üzere; hayat şartları,mutsuz iş,evlilik stresi,vicdansız patron vs.. diye devam eden olumsuzluk döngüsünün sonunda kendimi bulduğum berbat ötesi durum.

ofistekiler mutlu mutlu öğle yemeğine giderken ben burda oturup sırf içimi dökmek için entry giriyorsam psikologa gitme zamanım gelmiş sanırsam.

sahi bu insanlar nasıl bu kadar mutlu?!
Darlanma, göğsüne okuz oturması durumudur. Ard arda sigara yakarsın, ağlamak istersin. Zor. Bilirim.
Yolunda gitmeyecek hiçbir şeyin olmayışı ile içerisinde hiçbir şeyin varlığını kabul etmeyen tanıma sahip olabilecek başlık.
Nedir, neden olur bilmiyorum.
Sabah uyanır uyanmaz içimi kaplamış iğrenç duygular içindeyim sadece.

Durup dururken neden ağlamaklı olur ki bi insan?
her şey yolunda gidiyorken..
ya da ben mi öyle sanıyorum?

Hayırlısı vesselam.