bugün

saydım, tam 45 harf kullanmış bu yazıda...

görünen o ki, 45 harf yetmiş de artmış şakirtleri çıldırtmaya..
45 karakter ile sikmemiş, sikmekten beter etmiştir.

bu gollük pası atanlar, artık averaj takımı olduğunu idrak etmeli...
(bkz: 45 karakter yazı ile çıldıran yobaz tayfa)
(bkz: yılmaz özdil in fetocu polislere verdiği ayar)
(bkz: yılmaz özdil in 30 ekim 2012 tarihli yazısı)
ayarlı yazıdır. anlayana o kadar da yeter.
kan kusup kızılcık şerbeti içenlerin sesi olmuştur.
tipik yılmaz yazısı. ince göndermeler falan. sene olmuş 2012 ak.
tek bir kitapta bütün her şeyin olduğuna inanlara kısa gelmiş yazı..
saksıya fesleğen gibi oturtma manası da çıkar.
kemalistlerin tatmin olduğu yazı. güldürmeyin lan adamı. siz bile bu da neyin nesi diyorsunuz fakat kabullenemiyorsunuz. hahaha.
öyle bir geçirmişki, sesi pennsylvania dan duyulmuştur.
genç şakirtlerin anlayamacağı 45 harf. (bkz: acı varmı hacı)
özet geçmiştir.
iki kelam yeter.
Ara gazı vermiş...
Akp bunun gibi muhalifler yüzünden yüzde elli oy alıyor...
Nihat genç tvden kovulur arkasında kimse durmaz, bu tırt adamıda başımıza sermiyan yaptınız...
aşırı uzun y.ozdil yazısı. okumak için 4 gün gerekir. evet.
cumhuriyet düşmanı yobazları 45 harf ile çılgına çevirmiş sağdan sola zıplatmaya yetmiş yazıdır.
şahsen yetersiz olduğunu düşünüyorum böylesine bir olaydan sonra dayayıp döşemesini tercih ederdim.
bir yılmaz özdil eseridir.

güzel ülkemdeki tüm çirkin yobazlar bir araya gelseler, bunun yarısı kadar yazı yazamazlar. çünkü onlar kula nasıl kulluk ederiz diye düşünüp beyin çürütürler.

sözlükteki yobaz tayfanın yorumları da gayet açık. nedense benim aziz ülkemde yetişiyor bu tipler. sayıyla vermişler ülkeme. yapacak bişey yok.
dert olduğu kesindir. sayfalarca yazıyı 45 harflelik bir cümle ile çözmüştür.
yılmaz özdil'i beğenmek bir tarafa bu derece sığ bir yazarın bu kadar popüler olması, kanaat önderi muamelesi görmesi hep komik gelmiştir bana. bugün yazdığı yazı da bence olmamış. hatta anlatım bozukluğu var kısacık cümlede. ilk cümlede özne "suyu sıkan" larken, devamında "korkma" diyerek su sıkılan kitleye hitap etmesi gerekirken anlatım bozukluğuna yol açmış, olmamış.

lakiiiiiiiiin; dünkü bebelerin de "yözdil ayar vermiş ehemehemehe" ya da "ay buna da anlayana yazarlar şimdi!!11!!11" gibi triplerini de hak etmiyor zannımca.

bu eleştiriyi yapanların da 3 entrysinden 2si "bakınız" amüniyum. sanki bana her biri nikolay vasilveyiç gogol ibnelerin de yılmaz özdil'i beğenmiyolar. ulan göt, adam iyi kötü bişeyler yazıyo, senin de facebook listendeki ergenler paylaşıyo da o sayede iyi kötü bi köşe yazısı okumuş oluyosun. sanki bana her gün bir sürü köşe yazısı takip ediyo da "yözdil... ıykkk!!!" tribinde koduklarım..

öperim.
link vermeden yazıyı paylaşıyorum ;

--spoiler--
istediğin kadar tazyikli su sık... Korkma sönmez
--spoiler--

kısa ve öz.