bugün

Birazdan otobüsümüzün de dahil olacağı trafik.
Allah belasını versin trafiğidir. Sinirden ölcem yine.
Evet arkadaşlar malum kar yağışı nedeniyle motosiklet kullanamıyorum leventden 40 dk oldu hala köprüye gelemedik uzun zamandır toplu taşıma kullanmıyorum sanırım birazdan şehit düşeceğim neden bu saatte bu karda kışta bu kadar araba yolda neden evde oturmuyorsunuz. Birazdan imdat diye bağıracağım. Evet.
2005 yılında çözülüyordu en son kesin olarak. çözülmedi mi lan.
daha şehre girer girmez trafik başladı ki sormayın gitsin. acaba kaç saatte eve varacağım.
pazartesi ve salı günü sabahtan akşama kadar %10 seviyelerinde olan trafiktir.
keşke her gün böyle olsa da işe rahat gidip gelse insanlar.
4 ay kar yağsın istanbul'a.
Cozumu biricik olan sorundur. Cozumu ne diye soracaksiniz. onu da soyleyeyim tabikide DEPREMDIR .
koca metropolde sadece iki ana arter olduğundan mütevellit en ufak bir kazada tüm şehrin trafiği kitlenmekte.

son 35-40 yıldır bu şekilde olduğundan artık çözüm üretmek de aklına gelmiyor kimsenin.
metrobüs çözüm olacak derken daha büyük çile olmuş olan trafiktir. gerçi bu kadar sığır sürüsü olan insanların olduğu bir ülke de durumun böyle olması normal. bir helikopter olsa yukarıdan baksan anlarsınız neden bu trafik böyle diye.
Günün her saati olan şeydir. Arabanız manuel ise sol ayağınızda ekstra bir kas kümesi olduğunu görebilirsiniz.
insanda baş ağrısı mide bulantısı ve ağlama isteği uyandıran bir tür Çin işkencesi.
17.15 mahmutbey gişeler, 21.19 pendik. Boyle bisey işte.
istanbul trafiğinden sıkıldıysanız gidin Karsa falan yerleşin. Bari biz biraz rahat nefes alalim.
Cinnet sebebi. Cennet mahallesi'nden Bakırköy'e gitmek 1.5 saat sürebilir.

Ulan yürüyerek gitsem aynı hesap. Kafayı yedim yiyecem.
Ya aşırı tıkalı milim milim ilerliyor otobüs.
pazartesi sabahları ve cuma akşamları had safhaya çıkan trafik. bakın mesela bugün çok yoktu. 13 km yolu 50 dk ya gittim. varın siz düşünün.
sabah 9 trafiği
öğlen trafiği
iş çıkışı trafiği
maç trafiği
miting trafiği
eylem trafiği
seçim trafiği

trafik olması,ağzınıza sıçılması için çeşitli bahaneleri olan şehrin trafiğidir.
güzelim şehrin halledilemeyen en büyük sorunu!
400 beygirlik 100/300 bin euro olan araç ile kartal ve şahin model araç arasında'ki sınıf farkını miken durum.
Allah cezasını versin. Her gün 9 saat çalışıp üstüne seni çekmek zorunda mıyız lan biz?
Metrobüs yapilinca artan

Marmaray yapilinca daha da aran

3. Köprü acilinca daha daha çok artacak olan trafik.

(bkz: allah sabır versin)
bazen şehirler arası yolculuğa dönüşür.

ömrümün geri kalanınıda sen yedin. her işten döndüğümde bana özlemini yaşatmayan bir bela.
Intahar etmek icin neden olabilecek trafik.
Ulan nedir bur çile dedirtir.
Sirf bu yüzden kaçtım o şehirden.
Anasını avradını sıkım yeter ya bu nedir mk 8 saatte bodrumdan camlıca gıselerine geldim 3 saattır camlıca gıselerden fsm ye girmeye calısıyorum daha kavacık ayrımını göremedim yeter mk yeter ölücem uykusuzluktan.
haftanın 6 günü küfür edip haftanın son günü pis pis sırıttığım trafiktir. bugün yollarda olanların affına sığınıyorum ancak göbeğimi kaşıya kaşıya gülüyorum arkadaş yalan yok. 6 gün ebemize atlanıyor o trafik içerisinde çünkü..