bugün

nickinden çok objektif yazılarını taktir ettiğim yazar.
sözlükte bildiğini sakınmadan söyleyebilen cesur kalemlerden.alısılagelmisin dısındaki bakıs acısı , tabu konular üzerine yaptığı harika yorumlar ile bizleri cezbetmeye devam etmektedir.selam ederiz kendisine..
son günlerde yazı kabızlığı çekmekte olan yazardır. ne yaptıysa fayda görememiştir. sağlık karnesini bulursa yarın sabah 5 te kalkıp hastane sırasına girecektir.
mümkünse nickini devralmak istediğim yazar. birader satar mısın bu nicki bana?
en az benim kadar yaratıcı mahlas'a sahip, yazar.
(bkz: anlamlı tashih)
bugün şifa bulmuş ,güzel tanımlara imza atmış yazardır.
bugün ilginçleşmiş yazar.
kimileri gibi omuzlarının üstünde tencere degil, bildigin hem de gayet güzel çalışan bir beyin taşımakta.
kaliteli entrylere imza atmış uuserlardan.
takip ediyoruz.
haftanın en kötü entryleri listesinde nickini görüp başına ağrılar girmiş yazardır. bilmem kaç asprin yutmuş ama fayda etmemiştir. *

edit: aynı hafta en iyiler listesinde nickini görmesiyle birlikte düzelmiştir. *
Entry'leri ve sagduyusuyla gönlümde taht kurmus bir yazar...
bir kaç günlüğüne çok sevdiği sözlükten uzak kalacak uuserdir. daha fazla harçlık toplamak için memleketinin yollarını tutmuş, dönüşte hasılatı diğer uuserlerle kırışacaktır. *
daha az fevri olmasını önerdiğim yazar. bağırıp çağırmadan önce kibar bir üslupla kişi yada sorunlara yönelmenin gerekliliğini öğrenmesini dilediğim yazar. eğer bu dediklerim doğrulutusunda benim bu entrymin yada mesajlarımın zerre kadar bir etkisi olursa ne mutlu bana.

kendisine selam ederim.
bayramda daha fazla harçlık koparmak için memleketinin yollarını tutmuş fakat baba annesinin ölümü ile yıkılmış bir daha çok zor onarılacak yazardır. çok sevdiği babaannesi ellerinde son nefesini vermiş, son anlarında gözlerinin içine bakmış ve arkasında onarılmaz acılar bırakarak gitmiştir. bundan sonra yazarın ruh hali nasıl olur bilinmez.. eksi 10 derecede mezar kazmış, kendi elleri ile çok sevdiği babaannesini mezara koymuş ve bir nevi kendiside orada kalmıştır.daha önce ölümü o kadar iplememesine rağmen beyaz kefenin kara toprakla ilk temasını gördükten sonra fikirleri değişmiş, ve son durağın orası olduğunu beynine kazımıştır. onun için ölüm hiç bu kadar soğuk olmamış ve bundan sonrada daha fazla soğuk olmayacaktır...
başınız sağolsun, allah gani gani rahmet eylesin.
her ölüm erken ,her ölüm soğuk demek istediğim ve zamanın her zaman ki gibi bu duygulara da ilaç olacağını hatırlatacağım yazar, geçer ,geçiyor ..
başsağlığı diliyorum içten .
üzülme, zaman herşeyin ilacı. zaman geçtikçe acılar yerlerini sadece güzel hatıralara bırakıyor. başın sağolsun.
allah size ve yakınlarınıza sabır versın. nur içinde yatsın babaneniz.
başın sağolsun nickigüzel kardeşim; hepimiz ancak rehinciyiz burada, önemli olan emaneti layıkıyla teslim etmek..
Allah inşaallah kendisini emanete sadık kalanlardan kılmıştır. Bayramın mübarek olsun..
başın sağolsun kardeşim.
ölüm son durak. allah rahmet eylesin. sizlere de bol sabır.
allah rahmet eylesin, allah sizlere de sabır versin kardeşim...
ickili mekan sahiplerinin yapabilecekleri en iyi reklam sloganı.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci yılını kutladığım yazar.