bugün

Yan apartmanımızdaki teyzenin saksılarını uçurmuş camlarını da aşağı indirmiş hadisedir.
kadıköy - karaköy hattı vapur kaptanı, seferi yaparak, kıyak geçmiş ve bizi kırk dakika gibi bir sürede karaköye getirmiştir. muhtemelen bizden sonra da seferler iptal edilmiştir. bize marmara denizi'nin karadeniz'den de tehlikeli olabileceğini göstermiş fırtınadır aynı zamanda.
hani istanbula kar yağmadan kış gelmezmiş ya o mesele,ulan babadağdan atlayan paraşütçülere döndük dünden beri kimsenın haberi yok .from fethiye...
Mikail'e "Bu fırtınaya sebep ne?" diye sordum. "Küle dönmüş kalplere üfleyip yeniden hayat vermek istedim" dedi. Laflara bak. Seni çılgın.
silivri'de zerre hissedilmeyen fırtınadır.. az bir yağış var hepsi bu..fırtınadan etkinen herkese çok geçmişler olsun.
istanbulla sınırlı kalmayan bursada da seyreden fırtına.
hastaneye gitmek zorunda kalan yazarları toza dumana boğmuş fırtınadır. lan o değil de, bir ara koca cüsseme rağmen ben bile uçuyordum.
Küçükçekmece cennette havanın toz toprak bulutuna dönmesine sebep olan fırtınadır.

Ayrıca korktum lan!
az önce bir beyaz eşya mağazasının önüne teşhir amaçlı koyduğu buzdolabının, hemen önünde park etmiş aracın üzerine düşüşüne sebep olmuş fırtınadır. ayrıca dışarı çıkmadan iki kere düşünmeye sebebiyet vermiştir.
üsküdar bağlarbaşı'nda bir ağacın yıkılmasına, dükkanların etrafındaki malların yola saçılmasına sebep olmuştur. bir de üzerime gelen, lokantadan fırtınayla fırlamış bir tabaktan kurtuluşum var neo hal etmiş *mk.
penceremin rüzgar geçirdiğini fark ettiren fırtına. güya pimapen.
trafikte ilerlemeye çalışan motosikletli pizzacının pizzalarını uçurmuş ve büyük komedi çıkarmış fırtınadır.
Sakarya ya esintisi gelen firtinadir. carkta etekliler perisan.
keşkeler hissettirir bana bir kez daha. keşke istanbul'da olsaydım da fırtınasında savrulsaydım.
isyerimizin arka bahcesinde bir kusun kendisini carpip gözümüzün önünde ölmesine sebep olan günümüzü mahveden firtina benzeri rüzgar.
habere göre Senaryo gereği James Bond'un dağıtması için 24 saatte kurulan pazar yerini 10 saniyede dağıtan fırtınadır.

http://www.haberturk.com/...tina-james-bondu-da-vurdu
sosyal ve ekonomik adaletsizlikler sonucu mutsuz olanların yaydıkları elektromanyetik dalgalara yerin manyetik alanının tepki vermesi sonucu oluşan bir uyarı. biz bunu yüzbinlerce yıldır gözlemliyoruz ve daha kallavilerini, yerlerine daha iyileri gelsinler de insanlar evrilsinler diye iyilik üretme ihtimali kalmamış toplumları süreçten elemek için kullanıyoruz. http://www.hurriyet.com.tr/planet/20371032.asp
oturduğum kafenin çatısını uçuran fırtınadır, selam azrail!
insana yaşadığını hissettiren fırtınadır. o ne güzel soğuktur arkadaş ya. evet.
an itibariyle karşısına çıkanı önüne katan fırtınadır. kıyamet öncesi sessizlik olması gerekiyordu. olmadı.
Bu yılın en soğuk istanbul u.
kar topluyordur. *
olmazsa küserim diyeceğim fırtınadır.
bugün beni uçurmuş fırtınadır. 8-9 saatleri gibi. uçtum bildiğin.
insanı yaşadığına sevindiren nadir şeylerden birisidir. evet.