bugün

amerikan destekli terör örgütü.

muhtemelen mübarek ramazan ayında saldırılarına yine devam edecek. Udrub udrub tel aviv!
israil 24 saat içerisinde gazzeyi vurmak için kara harekatı başlatacağını duyurdu. kahrol israil.
Amerika tarafından desteklenen bir ortadoğu ülkesidir. Yarın bir gün olası bir ortadoğu savaşında ayakta kalacak tek ülkedir kanımca.
Katil devlet!

yıkılsın, yerle bir olsun israil!
kalmasın ne şehir ne de bir il!
dünya haritasından onun yerini sil!
onların nasıl şerefsiz olduğunu bil!

sefadalar mı? çeksinler cefa
kıydılar çoluk çocuk demeden cana
dua edin cehennemde yana yana
dönsünler adeta kömüre kora

şehit edersin müslümanı
müslümanı geçtin suçsuz insanı
yoktur bilmezsin insafı
yanınızda kalmaz ki mazlumun ahı

dayan kardeşim baskıya zulme
sığının allah'ın adaletine
ellerimiz sizin için semada
ya rabbim israil'i kahreyle.
(bkz: lanetli ırk) dunyanin basina bela topluluktur.
rabbin seçilmiş kavminin kutsal devletidir.
bütün ömürleri boyunca kovalanmış işkenceye uğramış idam edilmiş ve hor görülmüş bütün bunların acısını çıkarmak için kurulmuş dünyadaki tek Yahudi ülke.Aynı zamanda çokda zekiler ve bilimleri çok ileride eee adamlar deniz suyunu arıtıp çekirdeksiz domates yarattı ve daha niceleri dünyada kaç tane böyle ülke var.Geçmişin acılarınada günümüzde çıkarıyorlar...
Hepinizin .mına koyarız lafını en iyi uygulayan ülke...
bizden daha ileri seviyede oldukları muhakkak, ama bu halkım bizim yobaz tayfadan aşağı kalır yanı yoktur.
yobaz bir ülkedir.
yakın da tekrar türkiyeyle kanka olacak ülke. o saldırdıkları geminin hesabının yarısını vermişler, bide ailelerine tazminat öderseler 2 ülke yine eskisi gibi sıkı fıkı sayılacak duruma gelip suri ve ırak bölgesinde ki ibne teröre karşı kan kusturabilir.
Sevmeseniz de müttefik olmak zorunda oldugunuz ülke. Ayrıca insanları zeki. Zekalarını fazlaca vahşice kullanıyorlar ama zekiler. Filistin konusunda da halk bıkmış durumda. Artık bitsin istiyor işgal de savaş da. Ama sesi gür çıkan insanlar savaşa devam ediyor işte. Bizimkiler gibi düşünün hiçbirimiz işid'i istemiyor ama devlet silah yolluyor.
Teknoloji nin kalbidir.
Aynı Kürtler gibi amerika olmadan hiçtirler.
8 milyonluk nüfusu ile 400 milyonluk arap nüfusuna kök söktüren ülke.
En başarılı toplumbilimci ülke.
insanları çok iyi tanıyor.
Gözünün içine baka baka hayatını sikerten ve yine de sevilen kötü yürekli sevgiliye benzetiyorum ben bunu.
ihtiyacın olan herşeyi veriyor ve seni bağımlı hale getirip, yavaş yavaş zehirliyor, zihnini, bedenini, geleceğini.
KAHROLSUN iSRAiL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yıllardır ortadoğu bataklığında direnen devlettir.

selam olsun ordaki şanlı direnişçilere..

hala anlamadınız di mi, neden israil'in biz gezici direnişçilerle aramızda dostluk olduğunu ?
Binlerce sene zulüm görmelerine,vatansız yaşamalarına rağmen, kültürlerini çok iyi bir şekilde koruyarak, nesilden nesile aktararak asimile olmayı önlemiş yahudilerin yoğunlukta olduğu, şuan dünyada söz sahibi olan,terörist ülke.
Bir antisemitist olarak zerre kadar sevmediğim, ama arap ülkeleri kadar nefret de etmediğim ülke. son dönemde ülkemdeki bu çılgınca ve manyakça israil düşmanlığını gerçekten anlamıyorum.

Türk'e soykırım yapan ruslar, çinliler, ermeniler, araplar, farslar, gürcüler k*rdler ve yunanlardan bile bu kadar nefret edilmiyor. Ben hayatımda hiçbir yahudi topluluğunun türkleri katlettiğini duymadım ve okumadım. israil sözde ermeni soykırımı iddialarını kesin bir dille reddederken; çok sevgili filistinli kardeşleriniz, sözde soykırım anısına posta pulu bastırıp sözde soykırım anıtına çelenk koydular. üstelik filistinli direnişçiler "k*rd özgürlük hareketini destekliyoruz" diyerek pkk yardakçılığı yaptılar. 80 öncesinde filistin örgütü el-fetih de türkiye'yi parçalamak için kamplarında komünist militan yetiştirmişti. din kardeşiniz batsın! Kimin ne mal olduğu ortada.

ayrıca olayın dini boyutuna gelirsek; filistin bölgesi gerçekten hz. Musa'ya allah tarafından vaadedilmişti. madem filistinliler o kadar vatanperverdiler, topraklarını satmasalardı. Kendi düşen ağlamaz.

Yahudiler ve israil zerre kadar umrumda değil. Ben ırkımın ve ülkemin çıkarlarını düşünürüm. israil, uyanık olunması gereken sami bir düşmandır. bize yönelik herhangi bir tehdit oluşmasına karşı önlem almalıyız tabii ki. Ama sırf araplar yüzünden de durduk yere bok atmam. Adamlar kendi ırklarının ve ülkelerinin çıkarlarını her şeyin üstünde tutuyorlar. saçma sapan hümanizm goygoyu yapmıyorlar ve çalışkanlar. Araplar gibi ezik ve miskin değiller. Bu bir gerçek.
her düşmanına dostmuş gibi yaklaşıp, kitabınana uydurarak kıyamete oynayan kavim.
2 askeri esir alındı diye ortalığı yıkan devlet, örnek alınası.
çıkarlarımız için bu adamlarla yakınlaşmak şart. üstlerdeki uzun entry'e tamamen katılıyorum. filistin ermeni soykırımını kabul edip çelenk yollarken bu adamlar kesin dille yok sayıyorsa saygı duymalıyız. filistin bildiğin Kürtlerin özgürlük hareketine saygı duyuyoruz demesine ne demeli? israil potansiyel düşman olsa da dost ülke olarak kalınmalı ve adamlardan bir şeyler öğrenmeliyiz.
çalışkan millet vesselam.
Söylendiği gibi kötü olmayan ülke. Yahu şimdi bakıyoruz zamanında durup dururken araplar bi anda israile saldırıyor. Adamlar tek başına 6 devleti yere seriyor. Şimdi bu adamın aldığı üç dönüm toprak bana sorarsanız haktır. Ayrıca hamas da aşağı yukarı bir terör örgütüdür. Amaç ne burası bizim vatanımız bağımsızlık isteriz. PKK ile oldukça yakın.
irani tehdit etmiş ülke.

--spoiler--

Terör devleti israil Savunma Bakanı Yalon, Alman Der Spiegel dergisine verdiği röportajda iranlı bilim insanlarına üstü kapalı bir şekilde tehditler savurdu.

08 Ağustos 2015 Cumartesi 16:31
Al Jazeera'nin haberine göre; iran'ın nükleer programına karşı kendilerini savunmalarını gerektiğini söyleyen israilli bakana iranlı uzmanları mı hedef alacakları, sabotaj eylemlerinde mi bulunacakları soruldu. Moşe Yalon, ''iranlı bilim insanlarının hayatlarından sorumlu değilim'' dedi.

Yalon, röportajda ''iran'ın nükleer arzuları öyle ya da böyle durdurulmalı. Biz bunun yaptırımlar ve uzlaşmalar yoluyla yapılmasını istiyoruz. Ancak son kertede, israil kendini savunacak durumda olmalıdır'' ifadelerini de kullandı.

israilli bakan, iran'ın P5+1 ülkeleriyle yaptığı nükleer anlaşmanın 'tarihi bir hata' olduğunu söyledi. iran'ın yükümlülüklerini yerine getirmezse, israil'in hava saldırısı düzenleyebileceğini belirtti.

2007'den bu yana en az 5 iranlı nükleer enerji uzmanı öldürüldü. iran, suikastlerin ardında israil'in olduğunu iddia ediyor. Ayrıca 2010'da ortaya çıkan Stuxnet isimli bir solucan yazılım, iran'daki bilgisayarların yüzde 58,85'ini etkilemişti. Nükleer tesislerinin hedef alındığını belirten Tahran, yazılımla ilgili olarak israil ve ABD'yi suçlamıştı.

NÜKLEER ANLAŞMA

iran ve P5+1 ülkeleri (ABD, ingiltere, Çin, Fransa, Almanya ve Rusya) 14 Temmuz'da nükleer müzakerelerde anlaşmaya varmıştı. Anlaşma, iran'ın nükleer programının uluslararası kontrole girmesini ve böylece nükleer silah üretememesini öngörüyor. MGK'nın oybirliğiyle kabul ettiği anlaşma, iran'a yönelik BM yaptırımlarının da kademeli olarak kaldırılmasını düzenliyor.

--spoiler--
ülke içinde camiler olduğu ve bu camilerin minarelerinden ezan okunmasının serbest olduğu ayrıca arap veya çerkez köylerindeki okullarda kendi dillerinde eğitim verildiği ve okulların israil devleti tarafından yaptırıldığı değişik ve aslında hiç tanımadığımız bir ülke.
Ortadoğuyu bok çukuru yapan neden.
an itibari ile , hizbullah ve suriyeye ölüm yağdıran devlet.