bugün

daha önce kimseyle ironi yapmamışların takıldığı sözlüktür. görsel
sıcak kanlı sözlük.
Benim de kaydığım sözlüktür. Güzel insanların bir bir zıpladığı yerdir ayrıca.
yazarlarin heveslerini aldiktan sonra cop olacak sozluktur. utanmasalar uluyla es tutacaklar hani.
Trollerden uzak bir sözlük. Ak partili olan olmayan herkesi bekleyen kaliteli yazarları bulunur.
Trollerden uzak bir sözlük. özellikle Ak partili olan herkesi bekleyen kaliteli yazarları bulunur.
(bkz: zall ın ironi sözlük ironisi)
bok gibi bir sözlük.

olm vazgeçin artık. moda mod girişiyorsunuz bu işe 2-3 ay heves ediyorsunuz hepsi bu. vakit harcamayın, kendi kendinizi gaza getirmeyin.
bir sözlük. henüz nasıl olduğunu çözemedim anasını satayım.
interaktif sözlükler sıralamasında iddialı sözlük.
her geçen gün daha iyiye giden, trollere izin vermeyen sözlük. bu sözlüğün cehepelisi de mehepelisi de hepsi iyidir. modları ve yazarları cana yakındır.
Onur55 in kurduğu söZlükmüş.
daha kendi sözlük yazılımını yazamayıp ücretli script satın alan dangozların hem arkasından atıp hem de reklamlarını yaptıkları sikimsonik sözlük. tamam eyvallah kendi yolunuza gitmek iyi güzel de, ilkeli olmak, dürüst olmak da önemli. hani derler ya götünün bokunu silmeden...

ayrıca benden size tavsiye, buradan bu şekilde sağlayacağınız reklamla kazanacağınız yeni yazarlardan size fayda gelmez. daha farklı bir konsept bulmalı, bir şeyleri değiştirmeli, kısaca farklı bir şeyler yapmalısınız. bir de kendi coder'ınızın olması önemli. üzgünüm ama, bunları da birilerinin yazması gerekiyor.

hadi şimdi reklama devam. ironi sözlük çok güsel, uludağ söslük ise çok bozdu, aşırı kötü, pis. hıh.

Edit: moderasyonun pek siklediğini falan da düşünmüyorum.
bokum gibi sözlük. hayır eksiliyorsunuz bir de.

sen bi yenilik getirmezsen moda mod aynı takılırsan millet seni niye sallasın?

ekşi, ulu, itü var zaten. bunlara bir de hakkaten farklı bi yer, inci, eklendi. artık hepi topu 4 sözlük vardır ve böyle kalacaktır. moda mod kopyala ondan sonra ironi çogzel gelsene. yıhhh ya. kasmayın olum. valla.

edit: ahahahass eksiliyorlar yine. yapmayın. silsem mi ki?

edit 2: yav tamam sözlüğünüz çogzel. acayip. ulu mulu ne ki olm 3-4 aya 2. büyük sözlük olacaksınız. he lan valla bak. beni de tespit ettiniz artık almazsınız sözlüğe. vay amk.
gelecek vaad eden başarılarının devamını, yollarının açık olmasını dilediğim sözlük.
Emin adımlarla yoluna devam eden sözlük.
Dostların beklendiği mekan.
Sol frame entry'leri kapatıyor biraz bi el atsın kurucusu.
çekemeyenlerin anten takması gereken sözlük. Benim gibi kaliteli espri yapan yazarları vardır.*
2. nesil yazar olduğum sözlük.
tüm gün 25 online ı aşmayan. online olanların da yarısının moderatör olduğu sözlük.
Bir sözlük. Belki tutar belki tutmaz.

Ama en azından gerilmiyor insan burdaki gibi.
google a ironi sözlük yazıldığında ekşi sözlükte ve uludağ sözlük başlıkları çıkan, henüz daha minnacık olan güzel sözlük gibi duran bir sözlük.
Babaların diyarıdır.
kaydolunan sözlük.
henüz 1 entry girdik ama bakalım nasıl olacak...
yeni açılmış sözlük. siteye girdiğim an verdiğim ilk tepki şudur:

görsel