bugün

adam görmüş bir kaç kürt yarısına dürtmüş yarısına sürtmüş.
hak etmişlerdir.
irlandalı'nın eline sağlık. kürtüm ama o kaleşliği yapan gerçekten kürt esnafsa, iyi bir ders verdi adam ama bana yine de yusuf paşa'nın dangalak varoş türk esnafı gibi geliyor. lan yüreksizin, hamlığın, kaleşliğin ırkı yok ya.
hahahahahahaahha başlığı açan kardeşime selamlar şimdi kürdolar düşünsün.
Adamlar kürtlere Türk diyor daha ne diyelim. vurduğun yıkılsın irlandalı.
o değil adam hızını alamadı otele girdi çıktı dövdü, girdi çıktı dövdü... ahahahahahha
bu dayağın sorumlusunun rte olduğunu ileri sürecek olan esnaftır. (bkz: irlandalıların hayvan gibi şey yapması)
Bilen bilir Aksaray civarı esnaflar ekseriyetle kürttür. Tiplerden de bir kişiye sürüyle dalma davranışlarından da bariz bellidir. Şimdi bazı mallar çıkıp bu barzoların kürt olmadığını iddaa eder, onlar sanırım il olan Aksarayla karıştırdılar lokasyonu. Barzolara iyi olmuş sert kayaya çarpmışlardır.
görsel
Dayak yiyen sikik türkolardır. Kürtlere çamur atmayın amk.
http://galeri.uludagsozlu...lt%C4%B1n-kemer_39912.jpg
Eşek dikenleri madara etmiştir.
mitoz bölünmenin tam olarak gerçekleşemediğini göstermiş durumdur. yeterince çoğalamadılar. onbeş kişi falan ancak olabildiler. o sayı yüze ulaşmalıydı. lan onu bunu bilmem ama o kroşeyi yiyip nakavt olan abiye çok güldüm. adam bildiğin iki 70 lik içmiş gibi yürüyordu.
irlandalı'da hayvanmış ama o nasıl bir kapak açma lan. kalabalıkla tebelleş olmadan az evvel adam zaten dolabın gazını bi' almış. ne güldüm ya! hele o yere düştükten sonra küsen barzo yok mu kavgadan dövüşten tiksindim.
türkler olsa ne farkedecekti denilen hadise. kalleşlik bu halkların kanına işlemiş. ali ismaili öldüren esnafta mı kürttü?

mesele kürtlük türklük değil o yere göğe sığdırılımayan sözde erkeklik, delikanlılık teranesidir. bu ülke insnaı böyledir, kalleştir, eskiden mahlle aralarında teketek kavgalar olurdu. herkes kenara açılır millet teketek kapışırdı. şimdi çakalığın bini bin para olmuş.
irlandalı twitter hesabı hacklanmış.
(bkz: foşik irlandalılar)
beni acayip güldürmüşlerdir. az kalsın yine obamadan yardım isteyeceklerdi ezikler bomba atsın irlandalıya diye. ulan kaç kişi daldılar götleri yemedi adam yaklaşmaya eziklerin hepsini serdi yere helal olsun irlandalı boksör.
aksarayda türk esnaf bulamazsın hepsi kürttür ve bu tür toplu dalmaları kanı bozuk olmalarındandır, bir irlandalı 20 kürte bedelmiş, bir türk'ü düşünün bir de.
aksaray esnafi malum. hatta arastirin kimse de sevmez aksaray esnafini. malumluklarindan mutevellit olsa sa esnafliklari da 5 para etmez.

iclerinde bi vitaminsiz var ki iste o kalabalik arkadaslarina guvenip atarlanip saglam dayak yedi ama.
bir türk güvenlik görevlisi olamamıştır. ( bkz: https://www.youtube.com/watch?v=eSfy8ZnyOc8 )
lafa gelince megri megri, icraate gelince yavru kediye dönen kekolardır.

helal sana deli yürek irlandalı.
Doğu da PKK batı da içimizde ki irlandalılar.

Ulan bu millet dünya insanlarından ne çekti be !
aksaray'ı bilenlerin %90 ihtimalle kürt olduklarını doğrulayacakları itlerdir.

fakat saptırma yapmayalım... kürtler kadar olmasa da bizim kültürümüzde de var bir kişiye kitle halinde dalmak...
Gerçekten içim soğudu.irlandalı turistin ellerinden öpüyorum,muştası dert görmesin.bu şiddet azmanı embesil heriflerin hakkından bir tek o geldi,hepimizin içi soğudu.en azından benim soğudu.böyle esnaflık,böyle insanlık olmaz olsun.