bugün

Güzelliği karşısında ilahı okumak istediğim tek dişi yazar.
Umarım dişidir.
anaokulunda prit koklayıp köşeye sızan hanım kızımız.
oğlum bir bayana bu kadar ağır konuşulmaz lan. tamam seversin sevmezsin bişey demiyorum ama bu ne amk yuh sana be.
yanılmıyorsam biriyle aramda geçen ve haklı olduğumdan emin olduğum bir konuda, sırf sevdiği bir yazar olduğu için haksız kişiyi desteklemesinden ötürü donuza eklediğim yazardı. hala aynı hatayı yapıp yapmadığını bilmesem de yapmamasını rica ediyorum. mutlu ama uzak olsun. iyi yazmalar dilerim.
anama bi kere sövmüştü 3 gün depresyondan çıkamamıştım.
bir yazar.
Bir cümlesine on cümle kudurtan ay yani kurdurtan yazar.
Kim ki sevgilisi olan mod?
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
Modların sözlüğe bakmamasına o kadar alışılmış ki hemen ilk hareketlerinde altında sebep aranıyor.

Öyle ya girdilerin çoğu fikir özgürlüğünün tanımı zaten.
bana biraz kızgındır ama neyse ki ekşi'de kendisini buldum. orada alıcam gönlünü.
Dinsiz imansiz kadin için rahat olsun. Ben iremi de vuracam..
Ben insanlardan su bile istemem, Her işi için birilerini yalamak zorunda olan sıçmıklar aynaya bakarak entry girmeyi bırakın ve ikileyin.
Hain kostok, Bana dedi bunu kesin. Sevdiklerinle vedalaş hahshsh..
mod sevgili miii
kulağa hoş geliyor, hakkımda kötü yazılanları sildirsem sözlüğün entry rezervi yarıya iner asdjdj.
neyse, 40 yaş üstü modlar eqlesinnn.
Guzel kizlar fav.
Bugüne kadar ki tek falsosu Turan Kaya' nın yeğeni olmasıdır. Fazla sataşmayın keser götünüzü. Yürüyedursun...
kuresel ikinma dan bile cok hayrani var.
ilginc, kim ola ki bu.
Beni sabunlu su ve dezenfektan ile arinmaya davet eden yazar. Duba yok. Guzel kizlar fav.
Ölüme gidelim dese gitmem de ben de çok başka severim.

Hem ayrıca neden ölüme gidiyoruz. Varsın beraber yaşayalım. Yaşamak daha güzel be.
çok başka severim kendisini. hani ölüme gidelim desin araba yok demem.

canımsın baby. (alevli emoji )
ekşi'nin taze çaylağı, ulu'nun öz hakiki her bir şeyidir.

sağlık olsun:

(bkz: rüyalarda buluşuruz)
Zıçtın yazarsa tehlikeli yalnız.

Evet.
Ben gülüyorum, sen ağlayarak günlüğüne yazabilirsin.
Sen de sempatik olabilirsen arti alabilirsin aglama. Guzel kizlar fav.
Metaryalist sözlük erkeklerine ben malım dese bile artılayacak kankaları olan sözde bayan yazar, kız olduğuna dair Birtane fotosu bile yoktur, ona rağmen sözlük abazaları iyi favlar bunu, Allah kimseyi iremga' yı artılayacak şekilde abazan yapmasın.